M'n ifeel muis valt soms een paar seconden uit en soms ook helemaal. Alleen opnieuw opstarten helpt dan. Ook het ifeel gedeelte doet het soms wel en soms niet, terwijl de software gewoon goed is daarvan. Weet iemand een oplossing?
Er zijn problemen bekend met bepaalde muizen/keyboards die teveel stroom trekken voor veel gangbare mainboards. Het zou kunnen dat die iFeel veel stroom trekt en dat dan de stroomvoorziening op het mainboard het laat afweten zodat ie uitknalt.
"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein
Verwijderd
Jepz, net als een USB modem voor ADSL .. muhaha... oke, je bent al dom dat je voor USB kiest ipv ethernet maar oke... das da new biezz heh.... maaruh, oplossing is maybe heel simpel.. koop een usb hub die zelf gevoed word (welke is dat niet?!?
) en steek daar ff je muis in... doet ie het niet, breng m dan terug en zeg dattie niet fijn werkt (krijg je je $$ terug mits je een goeje winkel hebt..)
Deze muis trekt inderdaad veel stroom (500 mA), maar dat was op m'n vorige mobo (P3V4X) geen probleem.
sorry voor het ophalen van dit topic
maar ik heb zojuist voor het eerst sinds ik een usb muis heb, (2maandjes) dit ook net gehad, onder een potje UT,
het is een usb lasermuis van Qware
maar ik heb zojuist voor het eerst sinds ik een usb muis heb, (2maandjes) dit ook net gehad, onder een potje UT,
het is een usb lasermuis van Qware
Pagina: 1