Wat voor laptop bevelen jullie aan?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 1230552

Topicstarter
Alle hulp is welkom!

Ik ben op zoek naar een nieuwe laptop. Ik heb nu een ASUS R510C, erg tevreden over geweest. Alleen is deze verouderd. Scherm is half kapot en de hij kan niet meer zonder netstroom. Ben niet bepaald een gamer op de laptop/PC, maar er is een bepaalde game die ik graag wil spelen naast het kijken van films/series en youtube. Namelijk Maplestory.

Deze game heeft een aantal specificaties waar de laptop aan moet voldoen:
- Windows 7 of hoger
- Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ / AMD Athlon 64x2 2.4 GHZ (3.0 GHZ aanbevolen)
- 2GB RAM (4GB aanbevolen)
- 14 GB aan geheugen
- Geforce 8600 GT / ATI Radeon HD 3450 (9600 GT / HD 3870 aanbevolen)
- Directx 9

Ik ben nu al 3 uur aan het inlezen/zoeken naar laptops, maar ik kom er echt niet uit. Waarschijnlijk omdat de requirements van de game enigzins zijn verouderd. Sommigen zeggen dat een videokaart niet nodig is, als de CPU maar hoog genoeg is. Nu heb ik daar werkelijk waar geen verstand van dus.. Naar wat voor laptops kan ik kijken?? Alvast bedankt!

Meer info:

Wat is je budget?
MAX €500 - €800 (liever dichterbij de 5 dan bij de 8 8) )

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Nee, enkel voor thuis. Lees wel; op de bank/op schoot.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Grote voorkeur voor ASUS of HP. Heb ook al eens Lenovo voorbij zien komen, twijfel echter hierover gezien de reviews.

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Nuccie
  • Registratie: Augustus 2015
  • Niet online
Heb je verder geen bepaalde eisen waaraan de laptop moet voldoen? Full HD mat IPS scherm? Hoeveel opslagcapaciteit van de SSD?

Alle moderne laptops met een i3/i5/i7 CPU zijn geschikt voor Maplestory, hier kun je checken of bepaalde harware voldoende is voor de game:
https://www.pcgamebenchmark.com/input/?game=maplestory

Deze Asus is bv. ruim voldoende: pricewatch: Asus VivoBook 15 X540UA-DM563T