Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/
okayOp vrijdag 27 juli 2001 14:13 schreef Eddo het volgende:
het is trouwens heatsink
met een t
of het past weet ik niet...
dus toch. ? hmm ik heb namelijk flink lopen zoeken, en er was inderdaad iemand die zei dat het werkte, echter heb ik dus voor de zekerheid de winkel gebeld en die zei weer van niet (memo system in Utrecht)kweet niet hoe die volcano deruit ziet... maar in het algemeen past het wel ja...
Verwijderd
core zit binnenin bij een socket7 cpu, dus hoekjes afbreken is er niet bij
en anders iets van dat 'Arctic Silver Thermal Adhesive' gebruiken... of is zo'n vulcanoII zwaar?
Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/
en daarbij zit inderdaad de core aan de andere kant
Verwijderd
+
titel aangepast
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve
Deze scheen niet overclockbaar te zijn.
De mijne draait PR300 inmiddels. Dus door de jaren heen is de koeling wel een stuk beter geworden. (Maakt wel een pokkeherrie zo'n globalwin)
Verwijderd
Ik heb zelfs een pcpga koeler op een socket7 gekregen. Zo'n draai Golden Orb.
Het leek wel of ik mijn socket van het moederbord af draaide, zo hard moest ik draaien.
grapig, dat las ik dus vandaag, in eerste instantie luktie het je niet, toen heb je het later geprobeerd en toen deed ie het wel schreef je.Op vrijdag 27 juli 2001 16:27 schreef MrK het volgende:
Als het goed is moet het passen.
Ik heb zelfs een pcpga koeler op een socket7 gekregen. Zo'n draai Golden Orb.
Het leek wel of ik mijn socket van het moederbord af draaide, zo hard moest ik draaien.
Ik red het vandaag niet, dus ik ga hem morgen halen en zie wel, het is jammer als het niet past, want de winkel wil hem niet terug nemen, omdat ze zeggen dat het niet kan
volgens mij is de socket 7 voet hoger dan de socket a voet.
ik heb de ventilator eraf geschroefd, zodat ik de klembeugel wat bij kon buigen...toen paste hij perfect...
AMD Phenom II X2 555@ X4 B55, 4GB DDR3-1333 OCZ Gold, MSI 870A-G54, Radeon HD 7770 512 MB
Verwijderd
wat is de wereld klein he,Op vrijdag 27 juli 2001 16:55 schreef HermeS het volgende:
[..]
grapig, dat las ik dus vandaag, in eerste instantie luktie het je niet, toen heb je het later geprobeerd en toen deed ie het wel schreef je.
Ik ben altijd een beetje voorzichtig met dat soort dingen.
Dan naar een andere winkel gaan, bij mycom mocht ik 'm ruilen als hij niet paste.Ik red het vandaag niet, dus ik ga hem morgen halen en zie wel, het is jammer als het niet past, want de winkel wil hem niet terug nemen, omdat ze zeggen dat het niet kan
Hmm, als het echt neit lukt wil ik hem misschien wel van je overkopenOp vrijdag 27 juli 2001 16:55 schreef HermeS het volgende:
Ik red het vandaag niet, dus ik ga hem morgen halen en zie wel, het is jammer als het niet past, want de winkel wil hem niet terug nemen, omdat ze zeggen dat het niet kan
Enne, P120 is socket 5 zover ik weet...
Verwijderd
Als je een socket A koeler op een Socket7 (Dus Pentium één of AMD K6 etc) wilt stoppen, kun je het best kijken naar een koeler die niet groter is dan 60x60 mm in het vierkant.
Anders zal het wat moeilijk passen. Een ander probleem is dat de clip soms ruzie heeft met de condensatoren op het moederbord.
Veel Suc6
Verwijderd
t' Enige verschil tussen socket 5 en 7 is dat de 7 een zif is.Op zaterdag 28 juli 2001 04:09 schreef BrZ het volgende:
[..]
Hmm, als het echt neit lukt wil ik hem misschien wel van je overkopen
Enne, P120 is socket 5 zover ik weet...
(Zero Insertion Force)
Oftewel dat witte ding met dat beugeltje. Ze zijn voor dezelfde CPU's bedoeld.
en socket 4...
en socket 3.....
voor zover ik weet zitten alleen de alleroudste 486ers nog in een LIF (low insertion force, = met hamer processor vastslaan, om hem er vervolgens nooit meer in 1 stuk eruit te krijgen
[ Voor 3% gewijzigd door Wijnbo op 18-01-2003 20:07 ]
Dit topic is gesloten.
![]()