Bora basic naar buiten - rooster inc terugslag klep?

Pagina: 1
Acties:
  • 8.030 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mossie09
  • Registratie: Mei 2018
  • Laatst online: 26-11-2021
Goedemiddag allen,

Nu zijn wij gelukkig eigenaar van de Bora Basic en hebben we de afvoer naar buiten laten gaan.
Voor bovenstaand hebben we een gat in de gevel moeten laten boren.

Echter zijn wij nu nog op zoek naar een rooster wat op de buitenmuur gemonteerd kan worden met terugslag klep.

De afvoer naar buiten gaat via een platte buis van Bora.

Bvd.

Mvg,

Stefan Mos

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 07:27

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Platte buis? Die zal vast een diameter hebben? Of een andere afmeting? Als ik zoek op terugslag roosters, is een eerste hit in Google bijvoorbeeld https://www.ventilatiesho...ppen-in-tussen-spirobuis/ en gezien hun assortiment zullen ze ook vast wel iets met Bora kunnen adviseren?

Of je zou even je leverancier van de Basic kunnen bellen en vragen of zij merken / ideeen hebben? Of misschien Bora zelf even?

Hou er wel rekening mee dat je (onbekende) budget wel wat variabel kan uitpakken afhankelijk aan wie je het vraagt.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FragDaddy
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 25-09 08:12
Ik heb deze op mijn gevel zitten. Voor een Neff kookplaat. Dus weet niet of de maat platte buis hetzelfde is als voor Bora.

https://afzuigkap.nl/muurdoorvoereenheid-rvs.html


Het monteren was wel even lastig, want er zitten geen schroefgaten in/aan. Het is dus de bedoeling dat de doorvoer aan de buis vastzit en zo als het ware in de muur wordt geklemd. Ik heb hem vastgezet met pur en ik heb een houten mal gemaakt om te zorgen dat hij recht bleef zitten terwijl de pur droogt (anders drukt de pur hem scheef).

Bij mij zit hij strak naast de voordeur (op kniehoogte) dus ik vond het belangrijk dat het optisch netjes was.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/kGEzf2bcdYgHRulr7VvRgKpt/full.jpg

[ Voor 119% gewijzigd door FragDaddy op 06-06-2019 11:00 ]

Have a wheelie good weekend!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 08:49
Dit heeft niet zoveel met een Bora te maken, maar gewoon met een doorvoer met terugslagklep. Die dingen kom je overal tegen in veel verschillende uitvoeringen. De informatie van TS is wel dermate summier en verstoken van eigen inzet dat hier een slotje op gaat.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Dit topic is gesloten.