Toon posts:

Ervaring met platenspeler naar draadloze speakers (KEF LSX)

Pagina: 1
Acties:
  • 794 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Mijn platenspeler zou ik graag draadloos verbinding laten maken met mijn KEF LSX speakerset. Heeft iemand ervaring met een dergelijke setup?

De platenspeler is voorversterkt, de line-out zou in een Bluetooth of Wifi Transmitter moeten en van daaruit zou ie verbinding moeten maken met de speakers? Heeft iemand daar tips voor? of een aanbeveling qua transmitter?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hansdd
  • Registratie: Januari 2020
  • Laatst online: 24-01-2020
Nee hoor, de analoge uitgang (rood en wit) van je platenspeler met een verloop naar 3,5 mm stereojack verbinden met de masterspeaker op de analoge ingang. Dan zou het moeten werken met de optie analoog via de app of afstandbediening van je Kef LSX

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • S1NN3D
  • Registratie: Oktober 2011
  • Niet online
Topic starter is al ruim een jaar niet meer ingelogd. Heeft dus geen zin om dit draadje verder op te pakken. Topic gaat dus op slot.

[ Voor 8% gewijzigd door S1NN3D op 24-01-2020 15:12 ]


Dit topic is gesloten.