Raketbasis is gewoon een museum. Entrée weet ik niet exact meer, maar zal tussen de 3-5 Euro zijn. Als extra optie kun je ook de Nucleaire bunker bezoeken en de lift naar de Commandokamer voor afvuren van de raketten. Daar betaal je extra voor. Ook dat kan ik me niet exact meer herinneren, maar ik herinner me een briefje van 500. Zal dus vast niet meer zijn dan 15 Euro (ik doe voor gemak 100 UAH=3 Euro).
Ter plekke te kopen zoals in ieder normal museum. Niet later dan 16:00 arriveren om de tour niet te missen (tour is in het UA/RU).
Het ligt vlakbij Uman. Je kunt daar bus/trein/huurauto naartoe nemen. Informeer bij een hotel in Uman hoe duur het is om een taxi te nemen naar de basis. Pakketreizen zijn zo te zien best prijzig:
https://www.tripadvisor.c...ke_Kirovohrad_Oblast.html krijg je denk ik wel een tolk mee. Dat maakt de experience toch wel een stuk beter.
Mocht je met eigen verveor gaan, geef me dan een seintje. Dan kan ik je wat visuele tips geven om het museum te vinden (niet heel lastig)
Kaartjes voor de trein kan online. Afhankelijk van de datum en tijd is het aan te raden om iets vroeger te boeken. Zeker weekeinden zitten voller. Nachttreinen zijn sneller volgeboekt omdat die goedkoper zijn dan de sneltrein. Voor het gemak kun je misschien je hotel vragen om het voor je te boeken?
IC+ is de Hyundai trein.
https://booking.uz.gov.ua...me=00%3A00&url=train-listsj0nsj44k schreef op dinsdag 7 mei 2019 @ 21:25:
Daarnaast lijkt mij een schietbaan ook nog wel interessant om een keer te doen, is zoiets toegankelijk voor buitenlanders? ik heb wel een aantal keer geschoten maar ik ben wel benieuwd wat er qua dat nog mogelijk is in UA.
In Kyiv (wat trouwens ook een Chernobyl museum heeft), kun je met een tank (T34) rijden en schieten met Sovjet material. Als google niet meehelpt doe ik nog wel een zoekpoging in mijn archief.
Je kunt ook een zogenaamde "Russische" vakantie nemen naar de Krim of het Oost-Front. Hopelijk kies je voor Oekraine
[
Voor 16% gewijzigd door
EektheMan op 07-05-2019 21:57
]
It never hurts to help | Only those who attempt the absurd will achieve the impossible. I think it's in my basement... let me go upstairs and check. M.C. Escher