The sky above the port was the color of television, turned to a dead channel
me @ last.fm
Klopt, het is een vervolg op het artikel van @RoD gisteren met een uitgebreide uitleg van Apple over waarom de apps verwijderd zijn. Nieuws is vaak niet te vangen in een enkel nieuwsbericht; we volgen onderwerpen als deze en schrijven erover als er nieuwe ontwikkelingen zijnLijkt verdomd veel op het artikel dat @RoD gisteren plaatste:
@arnoudwokke Alleen is dat normaliter met een update, nu niet om een of andere reden, wellicht dat daar de crux zit voor @Jester-NL?
Dat had ook gekunt met een update, toch? In plaats van meer dan 90% herhaling?
The sky above the port was the color of television, turned to a dead channel
me @ last.fm
Lekker belangrijk toch. Of vind je dat dit hersteld moet worden?
[ Voor 47% gewijzigd door JvS op 01-05-2019 18:22 ]
4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp
Ik denk dat het nu niet meer echt uitmaakt. Dat neemt niet weg dat ik nog steeds van mening ben dat het artikel van maandag niet nodig was (aangezien alles wat er in genoemd werd dat niet al in het eerdere artikel (zelf) vermeld stond, meer dan uitgebreid in de comments besproken is).
The sky above the port was the color of television, turned to a dead channel
me @ last.fm
Pagina: 1