Laptop: Bij full screen video contrast ineens erg ophoog

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Victor30
  • Registratie: April 2019
  • Laatst online: 27-05 22:50
Ik heb mijn nieuwe laptop de app: flixster geïnstalleerd.
Dacht heb daar nog een aantal films opstaan, dan kan ik die tenminste offline bekijken.
Dus ik heb vervolgens een aantal films die in de collectie stonden gedownload en bij het bekijken ervan zag het er allemaal goed uit:

Afbeeldingslocatie: http://oi65.tinypic.com/3582y3l.jpg


Maar toen ging ik de film op full screen doen en kreeg ik dit:

Afbeeldingslocatie: http://i66.tinypic.com/1jq1pj.png

De hele film is zowat overbelicht, wat niet ligt aan de handmatige brightness instelling van het scherm (niet ineens van 0 naar 100 geschoten).
Maar de combinatie contrast en/of brightness is in ieder geval ineens veel te hoog.

Bij andere offline films heb ik dat ook, maar als ik de online stream versie bekijk op full screen heb ik dat niet (bij youtube video's o.i.d. heb ik het probleem ook niet). Ik heb flixster ook uitgeprobeerd op mijn computer en daarbij heb ik ook bij de offline versies van de films het probleem niet.

Nou ben ik benieuwd of dat aan een laptop instelling ligt.
De laptop heeft Windows 10 home en intel UHD 620.
Ik zag online veel dingen over auto brightness en powersave instellingen, daarvan heb ik wat geprobeerd maar het hielp minimaal.

Kan iemand mij helpen?

edit: Ik heb even een video via VLC player bekeken op mijn laptop en ook dan heb ik het probleem niet. Het is dus alleen bij flixster, die het dan weer wel doet op mijn computer. Helaas kan ik die video's niet via een ander programma bekijken.

[ Voor 17% gewijzigd door Victor30 op 06-04-2019 17:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JdM
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19:22

JdM

Humbled

Ik vermoed toch dat het ergens een instelling is. Wellicht kun je een nieuwe windows gebruikersaccount aanmaken en kijken of het dan weg is?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Victor30
  • Registratie: April 2019
  • Laatst online: 27-05 22:50
JdM schreef op zaterdag 6 april 2019 @ 16:46:
Ik vermoed toch dat het ergens een instelling is. Wellicht kun je een nieuwe windows gebruikersaccount aanmaken en kijken of het dan weg is?
Aaah ik ben er al achtergekomen, het programma reageert op bepaalde video kleur en beeldverbetering opties... nogal irritant. Maar kan het wel zo aanpassen dat het precies lijkt zoals normaal. Want jah verbetering is nou niet echt beter...