Vraag


  • Fugitive2008
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 23-01 08:00
Ben vergeten mijn micro sd kaart te backuppen na verkoop van mijn telefoon, heel stom |:( |:( . Nu wil ik deze uitlezen maar wordt dit niet getolereerd door een micro sd kaart lezer wanneer ik deze in een laptop of pc stop en kan ik geen nette mapjes doorbladeren opzoek naar foto's.
Kan ik op een der welke manier nog aan de bestanden komen op deze sd kaart?

Komt uit een nokia 8.

Alle reacties


  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Nu online
Als deze niet encrypt is zal je mogelijk met een driver voor ext4 filesystem er bij kunnen komen. Misschien is een linux live cd/usb wel het makkelijkst dan.

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:14

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@Fugitive2008 hoe was deze geformatteerd in de telefoon? Als interne opslag of als uitbreidbare opslag?

Als deze als interne opslag is geformatteerd kan je er sowieso helemaal niks meer mee. Als deze als uitbreidbare opslag wat geformatterd, maar geencrypt is, heb je waarschijnlijk ook pech.

  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Nu online
@rens-br Nokia ondersteund alleen externe storage en default staat encryptie uit.