KEF Q5 frontjes/frontkappen, hoe kom ik er aan?

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joepku
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 07-06-2024
Goedendag,

Ik ben al ruim twee jaar enorm blij met mijn KEF speakerset. Ik heb als zuilen de Q5 en de boekenplankspeakers zijn Q1's. De mid is een iQ60c.
Ik heb echter de frontjes van de Q5's en Q1's niet. Ik had daar graag de zwarte frontjes bij willen hebben. Ik kan ze alleen nergens vinden. Tweedehands niet en online niet. De importeur kan me ook niet verder helpen. Ik zoek dus de (zwarte) frontjes van de Q1 en Q5 speakers.

Iemand enig idee?
Sixpackje bier naar keuze voor de goude tip!
Ik zoek er namelijk echt al heel lang naar.

Mvg. Joep

[ Voor 5% gewijzigd door Joepku op 19-03-2019 18:24 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xinix03
  • Registratie: Juli 2015
  • Laatst online: 14:35
Zelf maken?

Zoeken op Cloth Covered Grilles?

Aanvraag doen bij https://www.wilmslowaudio.co.uk/grille-covers-146-c.asp.

Gouden tip donatie mag in geld naar een goed doel naar eigen keuze, bewijs mag naar een willekeurige mod alhier. ;-) _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 17:55

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Had zoiets destijds ook met met Klipsch center. Uiteindelijk Klipsch zelf gecontact en de boel via de USA weten te fixen. Zou dat proberen, maar dan voor Kef: http://nl.kef.com/support

Worst case: bel speakerland even. Durf vrijwel zeker te zeggen dat die frontjes op maat kunnen maken, in elke gewenste kleur ook :)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)