[Google Timeline]API om data eruit te trekken

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 20:11
Ik moet voor mijn werk met terugwerkende kracht van een aantal jaren (vanaf 2015) een overzicht maken van mijn gewerkte dagen.

Ik ben dus op zoek naar een tool of API om van google.nl/maps/timeline de data eruit te trekken, zodat ik kan kijken of en wanneer ik gewerkt heb.

Ik kon het alleen niet vinden op google of er een API is. Weet iemand hier een oplossing voor? Ik kan alleen handmatig de dagen invullen of er überhaupt al data is. Dat maakt het dus erg tijdrovend.

Hopelijk heeft iemand hier ervaring mee en komt met de gouden tip

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:41

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Als de URL te voorspellen is, de boel scripten en zo alle dagen doorlopen en de data ophalen door de pagina's te crawlen.

Commandline FTW | Tweakt met mate


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Krypt
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 06-10 14:31
Je kunt al je data van Google downloaden, daar zit volgens mij een kml alike bestand in wat je in Google earth kunt droppen.

Is laatst nog in t nieuws geweest.

Maar hier een site die het via de Google timeline doet met een session cookie: https://medium.com/alex-a...le-maps-data-683fb5d4043e

Pvouput live