Composiet vlonder - wie heeft er ervaring mee

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • newtastyland
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:03
Onder ons afdak wil ik een onderhoudsarme vloer (geen steen/beton/hout oid) en kom dus uit op composiet.

Is er iemand die hier ervaring mee heeft ten aanzien van type, merk etc?

Wat wel doen en wat absoluut niet?

Alle info over dit type vloerdelen is welkom

Dank!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 06-06 16:01
Wat had je zelf al gevonden? Dit is erg mager als topicstart. Onderhoudsarmer dan steen of beton krijg je bijna niet onder een afdak.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Thy...
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 22:19
Ik heb zelf sinds vorig jaar 18m2 Gamma composiet vlonderplanken liggen. Op zich is het van redelijke kwaliteit, maar ben benieuwd hoe lang het mee gaat gezien het niet super hard voelt (er komen snel deukjes in). Maar voor hogere kwaliteit ben je al snel het dubbele kwijt.

Waarom wil je trouwens onder een afdak geen houten vlonderplanken? Als er geen regen op komt en de zon er niet rechtstreeks op schijnt hoef je het bijna nooit te beitsen omdat het nauwelijks slijt.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Nomis
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 22:00
Ik heb composiet gehad en zou nu adviseren hardhout te nemen. Kost hetzelfde en is harder en mooier dan composiet. Voelt ook beter aan als je er op loopt.

Onderhoud aan hardhouten planken onder een afdak is 0.

Acties:
  • +10 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 06-06 16:01
Ik zou overigens je hout bij een houthandel bestellen en niet bij de kromme plankenfabriek die bouwmarkt heet. :+

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Goudvis
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06-06 20:26

Goudvis

'Hallo buurman! Ik ook hier?'

Ervaring: Ooit eens ergens 30m2 gelegd voor een klant die een onderhoudsvrije vlonder wilde. Leggemak is prima, vergelijkbaar met een hardhouten of bv. douglashouten vlonder.

Gebruikservaring: Op een balkon op kantoor ligt een composiet vlonder, kleur antraciet. Op het zuiden. In de lente/zomer kan dat zelfs op je sokken linke soep zijn, blote voeten lijken me helemaal een slecht idee (maar zijn ook in de werk/pauze-context niet ideaal). Vind de uitstraling toch te klinisch (persoonlijk).

Ik zou lekker voor hardhout of douglashout gaan (die laatste smaak hebben wij). Gaat beter om met warmte, biedt een natuurlijkere look&feel. Tegen: heeft wat onderhoud nodig (zeg jaarlijks, afhankelijk van de ligging).

Die loslopende kat - houd 'm lekker binnen (de tuin)


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • newtastyland
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:03
Bedankt voor alle reacties, bankirai vlonder ligt inmiddels!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • leecher
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 06-06 13:40
@newtastyland

plaatjes of het gebeurde niet

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • newtastyland
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:03
:-)

[ Voor 98% gewijzigd door newtastyland op 06-10-2020 23:20 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • masaman
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Mooi resultaat! Is dit allemaal eigen ontwerp of heb je dit laten zetten?
Ik overweeg ook deze combinatie van opslag en een overkapping, dank voor het beeld. Heb je hier ook stroom naar toe gelegd?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • newtastyland
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:03
@masaman

Ik heb inderdaad grondkabel naar de schuur getrokken voor verlichting etc.

Succes!

[ Voor 88% gewijzigd door newtastyland op 06-10-2020 23:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dane86
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 24-03-2024
@newtastyland Hoe bevalt de vlonder? Ik ben ook wel geïnteresseerd in dit materiaal voor onze nieuwe tuin.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • newtastyland
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 23:03
Leeg

[ Voor 99% gewijzigd door newtastyland op 29-05-2021 09:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BB-Nick123
  • Registratie: April 2021
  • Laatst online: 03-05-2021
Señor Sjon schreef op donderdag 7 maart 2019 @ 15:55:
[mbr]Wat had je zelf al gevonden? Dit is erg mager als topicstart. Onderhoudsarmer dan steen of beton krijg je bijna niet onder een afdak.[/]
Dat is onzin, je hebt dus composiet, keramiek, grind, natuursteen, kunststof gietvloeren en klinkers.
Pagina: 1