Toon posts:

Laptop kan FL studio niet meer aan

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Dag iedereen.

Sinds een tijdje gebruik ik Fl studio. Nu ging dit lange tijd goed met plugins als Sylenth1 en Nexus. Sinds kort gebruik ik ook de plugin Spire.


Het probleem hierbij is dat de cpu een aantal layers van spire onder elkaar niet aankan. Hierdoor begint het geluid te kraken wat uiteraard erg vervelend is.


Mijn vraag is of dit op te lossen valt door bijvoorbeeld een externe SSD of geluidskaart te kopen. Ik heb er zelf nauwelijks verstand.

Dit is de laptop die ik gebruik: https://www.coolblue.nl/product/813177/hp-17-by0958nd.html

Hoop dat jullie mij kunnen helpen!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mrmrmr
  • Registratie: April 2007
  • Niet online
Moet je per se een laptop gebruiken? Als het antwoord ja is, gebruik je de laptop altijd met netsnoer of op batterij? Is het probleem aanwezig als je met netsnoer werkt?

Het probleem zit hem misschien in het opdrogen van de buffer. Dat kan ontstaan wanneer het programma moet wachten, bijvoorbeeld op de harde schijf of de processor. Dus een SSD upgrade kan helpen, als het inderdaad daar aan ligt. Als er te weinig processorkracht is, helpt het uiteraard niet. Door bugs in de software kan het afspelen ook stil komen te staan (wachten op threads of objecten).

Plugin troubleshooting: http://www.image-line.com...anual/html/app_plugin.htm

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hoi, gebruik je een cracked versie? ik gebruik namelijk sylenth1 nexus en spire onder andere ook maar bij mij gaan sylenth en nexus kraken, en spire nooit. die werkt clean.