Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Ik heb de 21.5 inch imac uit laat 2015. Nu wil ik graag een ssd plaatsen en het ram geheugen uitbreiden.

Volgens mij is het plaatsen van een ssd niet zo'n probleem en zou ik bijvoorbeeld de samsung evo 850 kunnen plaatsen zolang ik hem maar in een 3.5 inch houder plaats.

Wat betreft het werkgeheugen loop ik echter vast. Op sommige websites zie ik namelijk staan dat dit geheugen niet te vervangen is bij deze versie. Klopt dit? En mocht ik dat fout zien, welke geheugen kan ik dan het beste kopen?

Weten jullie wat meer? :?

Bedankt alvast!

Groeten,
Suzan

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 10-02-2019 15:16 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • White Feather
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 11-08 16:48
Wikipedia: iMac (Intel-based)

Het is de MK452XX/A (iMac 16.2)

8 GB standaard en 16 optioneel (bij aankoop). (Bij de rest staat ook allemaal hoe de sloten gevuld zijn, bij deze niet).
Het is gesoldeerd, en er zijn geen sloten om uit te breiden.

Ook deze: https://everymac.com/syst...a-4k-late-2015-specs.html

Geeft aan:
8 GB of onboard 1867 MHz LPDDR3 SDRAM (which could be upgraded to 16 GB at the time of order, but cannot be upgraded after system purchase at all)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • millman
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 05-09 00:12

millman

6708Mhz @ -185c

Ik blijf het een lelijke ontwikkeling vinden, gesoldeerd geheugen.. kom op zeg.. hoe naai je je klanten.. Maargoed., Succes met de SSD upgrade!

'Heb ik eindelijk mn kamer opgeruimd, is de wereld een puinhoop'