2V zal ook wel werken ja. Een NiMH cel is 1,2V als 'ie vol is, en rond de 1V als 'ie bijna leeg is. Je loopt dus wel de kans dat het heel beroerd werkt omdat het scheert alsof de accu bijna leeg is.
Eerlijk gezegd zou ik eerder een iets hogere spanning kiezen om te compenseren voor de spanningsval in de kabel. Zoals Marber zegt, met 3V kom je waarschijnlijk ook wel weg.
Watvoor oplader is die samsung? Want telefoons met 2V opladen heb ik nog nooit van gehoord, dat lijkt me echt stug.
Wat betreft de accu's: Die kun je misschien ook open maken en kijken watvoor cellen erin zitten. Meestal zijn dit gewoon standaard cellen die vrij makkelijk te vervangen zijn (mits je de accu behuizing open krijgt).
Edit: Overigens ben ik wat verbaasd over het aantal "tweakers" die dit niet aan zouden durven of zelfs afraden... Het is echt een hele makkelijke mod, het ergste wat er kan gebeuren is dat de tondeuse na afloop net zo onbruikbaar is als nu, en gevaar voor elektrocutie is echt non-existent met dit soort spanningen.
[
Voor 18% gewijzigd door
mcDavid op 16-01-2019 15:55
]