Mijn kinderen hebben allebei een iPad met dezelfde Apple ID. Ik denk dat 1 van de 2 bij het vragen van het wachtwoord paar keer iets - foutiefs - getypt heeft waardoor het ID is vergrendeld. Ik ben toen naar de herstelsite gegaan en dan log ik gewoon netjes in met ID en wachtwoord, vervolgens krijg ik de vraag of ik de reset gegevens wil versturen. Nu komt het, ik kan de mail niet openen omdat deze vergrendeld is
Dus ik zit in een 'loop', vreemd toch, ik wil netjes een recovery mail, maar kan niet in de cloud mail omdat die geblokkeerd is, heel onlogisch wat mij betreft.
Bij beveiligings vragen kom ik niet verder dan de geboortedatum, omdat de vragen die ik erna krijg gewoonweg het antwoord niet op weet, ik krijg b.v. ook de vraag: wat was je eerste album? Ik heb werkelijk geen idee, en dus ook geen idee wat ik toen heb ingevuld. Ik zal morgen eens support bellen. Zal ik met een wachtwoord en 1 beveilingsvraag nog wel een reset kunnen krijgen? Zoniet, zou dat doodsonde zijn omdat er voor 100den euro's aan apps op staan. Iemand een idee of dit nog te redden valt?

Dus ik zit in een 'loop', vreemd toch, ik wil netjes een recovery mail, maar kan niet in de cloud mail omdat die geblokkeerd is, heel onlogisch wat mij betreft.
Whole lot of stars ***