Leren Programmeren (Hoe start je)

Pagina: 1
Acties:
  • 549 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xX584MeadowXx
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 13-09-2021
Hallo Ik ben hier net nieuw leuk om een start te maken op deze Website lees zeker zins 2014 al.
Maar daar ben ik niet voor.

Ik wil een gaan beginnen met programmen Maar weet niet echt hoe.!!!!
heb veel vrije tijd uit school dus ja leren daar ga ik wel voor.
Weet iemand een paar website om Gratis te kunnen gaan beginnen met Het leren van code ??? :?
Wil graag wat in HTML JAVA PHP CSS en nog wat doen..

Relevante software Die ik kan gaan gebruiken.
Ik weet zelf niet echt Programmas in te kunnen programmeren helaas? :? :?
heb gehoord van Microsoft Code En visual Studio (Ziet er erg moeilijk uit)
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
Ik heb gehoord van hxxps://www.sololearn.com

Btw mocht ik wat spelling's Fouten maken zeg dat dan graag :)

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Nat-Water
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 23:42
Codeacademy?

Oh, en ja, je post bevat wel wat spelfouten. Lees het rustig na.

[ Voor 80% gewijzigd door Nat-Water op 10-12-2018 17:25 ]

Balls have got to be one of the oldest toys. They've been round for a long time.
Gloria patri furnituribus In nomine IKEA!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Montaner
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 05-10 21:08
https://www.pluralsight.com/
https://www.w3schools.com/ (matig imo)

Kijk eens in een boekenlijst van een HBO studie welke zij gebruiken...
Wil graag wat in HTML JAVA PHP CSS en nog wat doen..
Neem aan dat je JavaScript bedoelt
Microsoft Code En visual Studio (Ziet er erg moeilijk uit)
Visual Studio Code. Hierbij kan je PHP IntelliSense als plugin gebruiken om het wat makkelijker voor je te maken;
https://code.visualstudio.com/docs/languages/php

Zoek eens op 'PHP IDE' en je vindt behoorlijk wat editors..

Zoekt en gij zult vinden.

[ Voor 5% gewijzigd door Montaner op 10-12-2018 17:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xX584MeadowXx
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 13-09-2021
Nat-Water schreef op maandag 10 december 2018 @ 17:24:
Codeacademy?

Oh, en ja, je post bevat wel wat spelfouten. Lees het rustig na.
Thx als Nog ik hook dat ik het nog best goed Doe (Zit pas op Tweakers weet nog niet echthoe het werkt Helaas)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Ik zou eens beginnen met onze search te gebruiken. Je bent niet de eerste met die vraag ;) Als je topic nou nog onderscheidend was van de anderen dan was een eigen topic nog wel gerechtvaardigd maar ik denk dat je in die andere topics je antwoord(en) wel kunt vinden ;)
Verder is Welke programmeertaal moet ik leren? wellicht relevant voor je.

Heb je daarna nog steeds behoefte aan een eigen topic; be our guest. Maar hanteer dan even onze Quickstart a.u.b. Je maakt mij niet wijs dat je geen enkele programmeertaal kon vinden (of, wat minder overweldigend: een lijstje populaire talen). Dus geef in je nieuwe topic dan vooral even aan waar je precies naar op zoek bent, wat je doel is (een game is heel iets anders dan een webshop is heel iets anders dan een telefoon-app...) en dan kunnen we ook veel gerichter antwoord geven.

Oh, en les 1: Java is niet Javascript; de naam mag dan lijken, 't zijn toch echt twee heel verschillende beestjes (maar wel allebei programmeertalen, dat dan weer wel) ;)
xX584MeadowXx schreef op maandag 10 december 2018 @ 17:21:
Btw mocht ik wat spelling's Fouten maken zeg dat dan graag :)
Als je her-of-der eens een spelfoutje maakt is er niks aan de hand en daar lezen mensen maar overheen, daar hoeft niets van gezegd te worden (maakt je topic nou niet bepaald interessanter). Verder moet je gewoon even je bericht voordat je 't post nog eens doorlezen; dan pluk je er geheid de meeste fouten al uit.
En anders, doe eens gek, die rode kringeltjes in de tekst die je getikt hebt staan er niet voor niets ;) Staat je spellingscontrole uit, zet 'm dan aan als je onzeker bent over je kunde :)

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/ext/f/5M5L26F57x7Vh0bWsyJHSQDv/full.png

Ironisch genoeg mist de spellingscontrole hier "als Nog" -> "alsnog" en "hook" -> "hoor" en de, seemingly random, hoofdletters die je plaatst in Nog, Doe en Helaas. Maar ja, can't win 'em all :+
xX584MeadowXx schreef op maandag 10 december 2018 @ 17:21:
heb gehoord van Microsoft Code En visual Studio (Ziet er erg moeilijk uit)
Je bedoelt (Microsoft) Visual Studio Code (gratis), het "kleine broertje" (dat inmiddels aardig volwassen is) van Visual Studio (betaald, maar ook een gratis editie van beschikbaar). En ja, dat ziet er misschien indrukwekkend uit, maar, trust me, het is één van de beste keuzes die je kunt maken. In 't land der IDE's is Visual Studio echt wel een hele goeie. Ik zou zelfs zeggen beste, maar ik ben aardig bevooroordeeld. Then again, ik schrijf dit in een slotje dus er is toch niemand die er tegenin kan gaan... :+ In dat geval: Visual Studio is de allerbeste IDE die je ooit kunt kiezen!!!!!1 Helaas is die keuze echter niet altijd handig; VS (net als elke andere IDE) zal een bepaald aantal talen (en werkwijzen en....) beter ondersteunen dan andere IDE's zoals bijvoorbeeld PHPStorm of IntelliJ die elk weer hun eigen 'specialisatie' hebben. Dus een IDE komt pas op de tweede plaats, nadat je een taal gekozen hebt.

[ Voor 102% gewijzigd door RobIII op 10-12-2018 18:34 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.