Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ldries46
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 01-05 09:06
Wat moet ik doen om er voor te zorgen dat dat kaartje toch gebruikt kan worden

De software is 6.01 en heeft de laatste updates...

Ik heb gevonden dat deze versie de mogelijkheid om de SD kaart voor intern gebruik in te stellen niet ondersteunt.

De telefoon heeft voor zover ik kan nagaan een duitse herkomst ondanks dat hij nieuw in Nederland is gekocht bij BelSimpel.


Ik ben wel instaat om de gegevens op mijn PC uit te lezen.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hackus
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Hackus

Lifting Rusty Iron !

oa foto's overzetten naar geheugen kaartje microSD, microSDHC max 16GB

Kiest als MTB' er voor het mulle zand en drek, ipv het naastgelegen verharde pad.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alexo
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02-05 21:35

Alexo

groots met een zachte o

Er zijn handige apps (o.a. DiskUsage) om te kijken waar je interne geheugen voor wordt gebruikt. Met een SD-kaart kan jij helaas niet automatisch het vollopen verhelpen, maar wel (zoals Hackus al aangeeft) wat bestanden overhevelen. Denk aan foto's, video's en andere documenten. Wellicht kan je ook wat bestanden van het interne geheugen verwijderen (check je Whatsapp-media).

🖥️ i5 3550/GTX960/16GB 📱Xiaomi Mi Mix 2S 128GB


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 262853

ldries46 schreef op zondag 2 december 2018 @ 15:42:

De software is 6.01 en heeft de laatste updates...

Ik heb gevonden dat deze versie de mogelijkheid om de SD kaart voor intern gebruik in te stellen niet ondersteunt.
Het tooltje uit onderstaande link eens proberen. Werkte voor mij prima op een Android 6.xx telefoon met maar 16Gb intern geheugen en een sd van 64Gb.

https://forum.xda-develop...card-to-internal-t3583875