Ik had voor mijzelf een redelijk compleet overzicht gemaakt, wellicht heeft een van jullie er nog iets aan

Fouten of wijzigingen voorbehouden

Fouten of wijzigingen voorbehouden
[ Voor 16% gewijzigd door Chloortablet op 10-12-2018 17:27 ]
Verwijderd
Want na 2018 zijn er geen ontwikkelingen geweestMCP cloud schreef op zaterdag 4 januari 2020 @ 13:03:
[...]
https://www.vimexx.nl/hel...ec-en-waar-dient-het-voor
Helaas is het bij Vimexx nog niet mogelijk om andere domein extensies te voorzien van DNSSEC. Zodra dit mogelijk zal zijn, zal dit duidelijk aangegeven worden op de website!

Kan helaas het domeinnaam niet laten zien e.d. maar eurid.eu = EU tld en zoals je ziet bevat deze een DNSSEC key (KSK/SHA256). Overigens ook jammer dat ik enkele com/net domeinnamen verhuist heb naar Cloudflare alwaar ik iets minder betaal anders had ik de DNSSEC van die domeinnamen ook kunnen laten zien. Wellicht anders een idee even een ticket te openen of het nu helemaal live is, kan bijvoorbeeld ook zijn dat ze enkele klanten hebben laten testen maar ik weet niet beter dan dat ze DNSSEC aanbieden op de meest gangbare TLD's.
Aanvulling
Quote van de website
Elke domein of te wel (domeinnaam is naam + extensie) dus ongeacht extensie - lezen/interpreteren zoals het er staat ;-)Domeinnaam verhuizen
Een domeinnaam verhuizen was nog nooit zo gemakkelijk en goedkoop! Via ons volledig geautomatiseerde systeem begeleiden wij jou volledig met het verhuizen van jouw domeinnaam. Alle domeinen verhuis je tegen de laagste prijzen in de Benelux. Elke domein kan gebruik maken van al onze gratis extra's en is voorzien van de hoogste beveiliging via DNSSEC en TLSA / DANE.
[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 04-01-2020 14:23 ]
Pagina: 1
Let op:
Het is niet toegestaan om je eigen diensten te promoten. Daarnaast is het plaatsen van referral links (zoals op het hele forum) ook niet toegestaan.
Het is niet toegestaan om je eigen diensten te promoten. Daarnaast is het plaatsen van referral links (zoals op het hele forum) ook niet toegestaan.