Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Advies gevraagd

Pagina: 1
Acties:
  • 154 views

Vraag


Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

ik wil graag een nieuwe pc componenten kopen, ik heb al een VGA en een powersupply, dus ik heb een moederbord nodig en een nieuwe AMD cpu Ryzen 5, welk moederbord is goed voor mij? mijn VGA is MSI 1060 6gb en mijn powersupply is Corsair 400 watt, ik wil graag een goede coolingsysteem voor mijn nieuwe CPU, en eventueel een goede box.

Ik hoor het graag van jullie!

Groet :)

Alle reacties


  • Arunia
  • Registratie: Februari 2003
  • Nu online
Het is alleen hier wel de bedoeling om zelf onderzoek te doen.
Dus wat heb je zelf gevonden. Daarnaast stonden er wat vragen bij het aanmaken van het topic, die staan er met een reden.

Daarnaast missen we nog budget en wat je met je pc wilt gaan doen.

  • Uszka
  • Registratie: Maart 2018
  • Laatst online: 08:28
Wat is het exacte type van de 400w Corsair? CX400w of Vengeance 400w?

  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 08:18

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Om onduidelijke redenen heb je
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Vertel ons wat je wil gaan doen met je nieuwe systeem. Welke software ga je gebruiken? Wil je gaan gamen? Videobewerken? Of gewoon huis tuin en keuken surfen en mailen?

Wat mag het systeem gaan kosten?
Heb je een absolute maximumprijs? In- of exclusief verzendkosten, assemblage en dergelijke Dat hoeft geen vast bedrag te zijn maar mag ook een schatting zijn.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Wees specifiek en noem merk en model

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Zijn twee videokaarten en drie voedingen wel genoeg? 16 SSD's in RAID-5? Vertel ons meer over het systeem van je dromen.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Naar welk merk gaat je voorkeur uit? Kun je vertellen waarom? Sta je open voor andere merken? Zet hier neer wat je zelf al hebt gevonden.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Denk aan grootte, het te verwachten geluidsniveau, energieverbruik. Hoe meer informatie je geeft, hoe beter we je kunnen helpen.

Ga je overklokken?
Ga je voor de maximum prestaties van je nieuwe systeem of ben je tevreden met de standaard instellingen?

Wat verwacht je van ons?
De laatste en eigenlijk belangrijkste vraag: Vertel hoe we je kunnen helpen met het maken van je keuze. Wil je het nieuwste/snelste/beste/mooiste systeem dat je je maar kunt wensen binnen je budget, of speelt geld geen rol? Wil je weten of/hoe je je build moet aanpassen om aan de gewenste doelen te kunnen voldoen? Of wil je de kosten gewoon zoveel mogelijk terugbrengen en zo veel mogelijk bang-for-buck krijgen?
weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies. Zonder dat kunnen we er helaas niet mee. Laat die vragen bij het openen van een nieuw topic dus staan en beantwoord ze punt voor punt.

Als laatste het verzoek je build in een goed leesbare tabel te zetten met de Handleiding Pricewatch, dan weet iedereen precies over welke onderdelen je het hebt. Tevens wordt automatisch de totaalprijs berekend en kan je achteraf heel makkelijk de goedkoopste (combinatie van) winkel(s) berekenen. Win-win-win!

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.


Dit topic is gesloten.