Toon posts:

Software/Licentie beheer software

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Geachte,

Mijn naam is molb , werknemer bij een een bedrijf dat software / licenties verkoopt aan grotere bedrijven.

Het bedrijf waar ik voor werk is opzoek naar nieuwe software voor het beheren van deze software en licenties. De reden dat we opzoek zijn naar wat nieuws is omdat de zelfgemaakte software die we huidig gebruiken niet makkelijk is in gebruik en onoverzichtelijk is.

De volgende punten zouden we graag terugzien in de software:
- Naam product
- Verkocht aan
- Inkoop prijs
- Verkoop prijs
- Verloop Datum
(- Cloud)

Ik heb het punt "Cloud" tussen aanhalingstekens gezet omdat onze voorkeur hier heen gaat.
Ik ben opzoek geweest naar zowel oplossingen lokaal als in de Cloud.
Helaas beide keren zonder succes ..
Hierom graag uw hulp ..

Ik ben nieuw op het Fora van tweakers dus indien u tips heeft , er dingen zijn die ik ben vergeten of u andere vragen heeft hoor ik het graag!

Ik hoop hier samen met het de community van tweakers uit te komen !!

Met vriendelijke groet,

molb

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 27-09 22:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Euh, een vergelijkbare vraag had je in Lokaal software/licenties beheren voor meerdere bedrijven. gezet?

En definieer "cloud"? Dat kan een Excel-sheet op Onedrive zijn maar ook een HA-cluster met aanvullende software, database en geo-redundancy voor raadplegen van je data.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
MAX3400 schreef op vrijdag 16 november 2018 @ 09:41:
Euh, een vergelijkbare vraag had je in Lokaal software/licenties beheren voor meerdere bedrijven. gezet?

En definieer "cloud"? Dat kan een Excel-sheet op Onedrive zijn maar ook een HA-cluster met aanvullende software, database en geo-redundancy voor raadplegen van je data.
Correct ! Dit is inderdaad een vergelijkbare vraag die ik in het vorige topic wat ik had gesteld.

Helaas had ik mijn vraag verkeerd geformuleerd en kreeg ik hierdoor niet het antwoord waar ik naar opzoek was.. Ik heb de voorgestelde oplossing (Excel) wel geprobeerd maar dit was niet ideaal omdat het moeilijk aan te passen is en dingen door te zetten en door de grote hoeveelheid klanten en aankopen enigszins onoverzichtelijk werd. Dit was in de ogen van mijn mede collega's niet de juist oplossing voor het software / licentie beheer.

We zijn opzoek naar een oplossing die overzichtelijk is, makkelijk in gebruik en de mogelijkheid bied om de punten die ik eerder genoemd had er in te verwerken.

Wat ik bedoel met Cloud is een oplossing die wij niet intern hoeven te draaien.
Het kunnen inloggen op bijvoorbeeld een website of iets dergelijks.
Het vanuit daar alles kunnen beheren.

Bedankt voor uw reactie ! wordt oprecht gewaardeerd !

** Wijziging was typo**