ik heb een vraag over de netatmo slimme thermostaat

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag
kan deze thermostaat op een modulerende open therm ??? wij hebben n.l.een intergas combi kompak HRE 28-24 CV ketel,

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DePaul
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 13:24
Hi Els,

Welkom op GOT! :)

Even Googlen leert me dat dat inderdaad kan.

https://wifithermostaten....nsluittabel-intergas.html

Veel, of eigenlijk alles wat je doet is volstrekt onbelangrijk. Het is echter heel belangrijk dat je het doet.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rvdgaag
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 08:02
Niet doen dan verlies je de modulerende werking van de ketel, net Netatmo is een aan/uit thermostaat.

Deye 12kW Hybrid, 8,77 kW peak solar, 62,4 kWH Seplos batteries, Panasonic K-series 5kW all-electric heatpump


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • readytoflow
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Het is wel een heel kort topic. Maar ik heb in onze vakantiewoning dezelfde CV ketel hangen.
Wellicht is de Netatmo wel iets om daarop aan te sluiten, maar voor thuis heb ik dezelfde vraag.

Als je de modulerende werking van CV ketels niet ondersteund hoe ga je met deze thermostaat toch de beoogde besparingen realiseren?

Deze leek mij interessant omdat deze een minimum temperatuur van 0 graden kan instellen. Dat zou in de wintermaanden een hoop gas kunnen schelen.

Oh, en weeet iemand het antwoord op deze vraag nog misschien:
readytoflow in "[Xiaomi / Aqara] Ervaringen & discussie"

[ Voor 13% gewijzigd door readytoflow op 08-01-2019 10:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pipo-de-kloun
  • Registratie: Augustus 2018
  • Laatst online: 13-10-2023
Hoi allen!

Klein vraagje omtrent deze thermostaat, die vandaag in de aanbieding is op Ibood. >>https://www.ibood.com/experiences-nl/nl/product-specs/54820/236570/netatmo-thermostaat-3-radiatorkranen.html

Ik overweeg dus deze set inclusief thermostaatkranen, echter:

Ik heb op de begane grond vloerverwarming en de rest is verwarmd middels radiatoren. Is dit een handige optie voor mij, aangezien de CV áltijd de vloer verwarmt en indien gewenst de ruimtes op de verdieping.

Volgens mijn logica zal het dus als volgt werken: Stel het is 21 in de woonkamer(VV) en 18 in de slaapkamer. Slaapkamer wil ik naar 21 brengen, dus CV gaat stoken. Met als bijkomstigheid dat het in de woonkamer warmer wordt dan de gewenste temperatuur?

Zou ik dit eventueel op kunnen lossen door een slimme radiatorknop op de verdeler van de VV te draaien?

Volgend issue is dan echter wel dat de verdeler zich in de garage bevindt en de thermostaat in de woonkamer. Ik wil dan dus dat de temperatuur van de woonkamer leidend is voor het al dan niet activeren van de thermostaatknop die zich in de garage bevindt. Maw: De thermostaatknop moet zijn eigen gemeten waarde negeren en puur luisteren naar wat de thermostaat registreert.

Kan dit ingesteld worden?

Alvast bedankt voor het meedenken in mijn casus!