KPN brengt internetabonnement uit dat dsl combineert met 4g

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeffrey87
  • Registratie: Februari 2016
  • Laatst online: 10:42
@arnoudwokke: 3e alinea bevat 2x de zin "Er is geen datalimiet.":
Als klanten het afsluiten, krijgen ze naast een standaard V10-modem een 4g-modem thuis, waarna ze die moeten verbinden. De snelheid is maximaal rond 30Mbit/s, maar de provider waarschuwt dat de snelheid kan verschillen door bijvoorbeeld drukte op de zendmasten en dekking binnen. Er is geen datalimiet. KPN maakt de verwachte uploadsnelheid niet bekend. Er is geen datalimiet. KPN heeft de techniek sinds vorig jaar getest.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 09-07 10:42

arnoudwokke

Redacteur
Dat is dubbelop, dank, gefixt :)

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Sjoerd001
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 11-07 19:42
Nog een opmerking over dit item, zie mijn reactie bij het item:
Sjoerd001
@WhatsappHack • 29 oktober 2018 11:16

Tweakers is inderdaad niet volledig met dit bericht. Volgens Telecompaper gaat het om het uitbreiden van de postcodes: "KPN biedt vanaf heden de dienst Sneller Internet Buitengebied aan in een groter deel van het land."

De nieuwswaarde zit hem dus niet in het nieuwe product, maar in het beschikbaar stellen van dit product voor een grotere groep (potentiele) klanten.