Hoe delete ik oud account en swap data naar nieuw account?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pablo11392
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 28-08-2024
Ik heb sinds enige tijd last van een issue waarbij mijn thumbnails/previews oneindig blijven laden en niet werken. Ik heb al verschillende fixes geprobeerd. Ook merk ik dat mijn programma's snel crashen en alles in het algemeen wat sneller vastloopt. Erg apart.

Ik heb een 2e user aangemaakt. En hier heb ik geen van deze problemen. Nu wil ik dus al mijn data/bestanden etc. van het ene account overzetten naar het andere account op mijn macbook.

Nu kan ik al mijn belangrijke bestanden in een shared folder gooien, het nieuwe account ziet dit dan en ik kan het gewoon verslepen.

Maar als ik nu mijn 'oude' account zou verwijderen, ben ik dan ineens belangrijke systeem data kwijt. En zijn mijn geinstalleerde programma's dan ook niet ineens weg? Ik weet niet of dit gekoppeld is aan een specifiek account. In het nieuwe account zie ik namelijk wel al mijn programma's staan.

Alvast dank!

RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING SLIM WHITE | AMD Ryzen 7 7800X3D | MAG B650 TOMAHAWK | Kingston Fury 32GB | NZXT H5 Flow All White


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 21:46

nelizmastr

Goed wies kapot

Applicaties staan in de ~/Applications map, die is voor alle gebruikers beschikbaar. Daar verandert op zich niks aan. Alleen je persoonlijke instellingen daarvan gaan verloren bij een nieuw account (die staan in je home directory en dan de verborgen map Library).

Het overzetten van je bestanden kan ook als je jezelf rechten geeft op je oude account en de boel kopieert.

I reject your reality and substitute my own