Help Asus laptop start niet meer

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Beste lezers,

Ik heb een vraag. mijn laptop de Asus rog gl553v die het voor vandaag nog perfect deed kreeg ik vanmorgen niet meer opgestart. Het begon toen ik de laptop opstartte en de laptop in een bios menu terecht kwam. Ik heb persoonlijk niets te zoeken in het bios menu dus heb na even gelezen te hebben ops escape gedrukt om dit menu te verlaten. Hierna is mijn laptop dus uit gegaan en is niet meer aan te krijgen. Logische wijze heb ik eerst op internet gezocht waar het probleem met mijn laptop kon liggen, wat helaas niet echt veel opgeleverd heeft. Mijn laptop staat nu dus uit en wil niet meer aan omdat volgens mij de aan-en-uitknop niet meer lijkt te functioneren. Ook als ik nu de stroomkabel van de laptop gebruik dan gaat er geen lampje meer branden dat hij oplaad zoals voorheen.

Ik weet zelf helaas niet wat er mis is met de laptop en hoop graag van een van jullie een duidelijk antwoord te kunnen krijgen over hoe nu verder.

Mochten jullie een idee hebben wat er aan de hand is en nog niet genoeg weten met wat ik hierboven beschreven heb dan zou ik het graag nog verder toe willen lichten maar ik weet op het moment zelf niet welke informatie wel of niet relevant is.

Alvast bedankt voor het antwoord

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Androo
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 13:52
Haal de accu er eens uit, en de stroom lost voor 15minuten.
Daarna de accu eruit laten, en alleen de stroom erin..

en dan weer eens opstarten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Androo schreef op maandag 15 oktober 2018 @ 11:56:
Haal de accu er eens uit, en de stroom lost voor 15minuten.
Daarna de accu eruit laten, en alleen de stroom erin..

en dan weer eens opstarten?
Dit heb ik geprobeerd maar hij reageert nog steeds niet helaas. Wat nu?

[ Voor 62% gewijzigd door Verwijderd op 15-10-2018 19:16 ]