onwil om te reageren op mijn klacht inzake te late bezorging

Pagina: 1
Acties:
  • 1.299 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 1125081

Topicstarter
Mijn vraag: Is het normaal dat TNT post niet reageert om mijn klacht over te late postbezorging van een rouwbrief waardoor ik de begrafenis van een dierbare niet heb kunnen bijwonen. Na een maand nog geen excuus van TNT post ontvangen. Vervolgens vriendelijk gevraag om binnen 3 werkdagen te reageren. Zonder resultaat. Zacht gezegd ongevoelig en onbehoorlijk.
...

Relevante software en hardware die ik gebruik
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...

Alle reacties


Acties:
  • +2 Henk 'm!

Anoniem: 320788

Nee, misschien is de klacht niet binnen gekomen.
Bel ze even.

[ Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 320788 op 08-10-2018 12:09 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 09-05 19:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Erg vervelend maar jij was de geadresseerde van de envelop (en dus de ontvanger van het trieste bericht)?

Volgens mij, maar uit mijn hoofd, ben je dan hierin geen partij en is het bezorgtraject iets tussen verzender en TPG. Mits natuurlijk de betreffende enveloppe traceerbaar is en niet in de gewone oranje brievenbus gegooid is.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BastaRhymez
  • Registratie: Januari 2014
  • Niet online
Allereerst: gecondoleerd met het verlies van een dierbare.

Maar wat is het doel van je topic? Zelfs met een excuus van TNT heb je de uitvaart gemist.
En hoe vervelend het ook is (zeker in deze situatie), post kan kwijtraken... Bewust of onbewust, al doet dat er helaas niet meer toe.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 14-05 12:03
Ik zou PostNL proberen... Maar speciaal registreren om hier op de posterij te ranten is niet helemaal de bedoeling. Daarbij zijn er al genoeg topics hierover geweest.

[ Voor 5% gewijzigd door Señor Sjon op 08-10-2018 12:33 ]

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Dit topic is gesloten.