Time Machine: niet opgeslagen document

Pagina: 1
Acties:

  • M.v.Veelen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23-12 11:55
Hi,

ik maak gebruik van Time Machine en er worden netjes backups gemaakt. Nu heb ik de update naar Mojave gedaan en daarbij is een .rtf bestand waarin ik van alles had genoteerd (en niet had opgeslagen blijkbaar.....) weg.

Ik vroeg me af of een document dat alleen in het geheugen staat ook met Time Machine wordt meegenomen in de backup. Of......weg ?

¯\_(ツ)_/¯


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Je TimeMachine maakt alleen een backup van bestanden, niet van wat er evt nog in je geheugen hangt. Dus als iets niet opgeslagen is dan het ook niet gebackupped.

  • M.v.Veelen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23-12 11:55
Thanks. Ik blijk mazzel te hebben. Had het toch nog ergens opgeslagen. Alleen de laatste (kleine) toevoeging ben ik kwijt, maar dat weet ik nog wel uit mijn hoofd.

¯\_(ツ)_/¯


  • Renault
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 30-12 21:19
Dan heb je mazzel dat je bent gered door de tegenwoordig ingebakken autosave functie (bv. in Word). :)