[XBOX] Geldigheidsduur XBox Live kaartjes

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twixie
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 23-06 14:25
Ik heb hier bij het opruimen nog XBox Live membership kaartjes gevonden van een eeuwigheid geleden: 3x 1 maand + 1x 12 maand. Op die van 1m staat er 'Redeem by 06/30/2009' dus ik dacht dat ik die in de vuilbak ging mogen kieperen. Ik ging echter uit nieuwsgierigheid toch eens naar mijn eigen Microsoft Account om er eentje te proberen verzilveren. Tot mijn verbazing werkte de code en kreeg ik dan een scherm waarop er stond dat het voor 1 maand was, en ik nog moest bevestigen.

Het bevestigen heb ik niet gedaan omdat ik de kaartjes eigenlijk gewoon nog wil verkopen. Wou echter nu wel weten of bovenstaande inderdaad betekent dat de codes nog geldig zijn. Of is er alsnog een kans dat als je dan op Confirm klikt hij zal komen zeggen dat de code vervallen is (zou wat stom zijn als hij het eerst niet kwam zeggen) ? Kaartje van 12m moet overigens ook ongeveer even oud zijn maar lijkt geen vervaldatum te bevatten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Raem
  • Registratie: Oktober 2005
  • Nu online
Probeer het met een kaartje van 1 maand zou ik zeggen. Voor die paar euro weet je dan zeker of je de rest met een goed gevoel kan verkopen.

https://psnprofiles.com/RaemNL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • m0h4life
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 23-06 15:30
In principe zouden die kaarten moeten verlopen, echter zie ik her en der dat het nog gewoon te gebruiken is.
Zie bijvoorbeeld: https://www.reddit.com/r/...pire_even_after_a_decade/

Maar om ze te verkopen en achteraf gezeik te krijgen omdat ze niet werken..