Werknemer RuneScape-ontwikkelaar stal geld van spelers

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • True
  • Registratie: April 2011
  • Niet online

True

Dislecticus

Topicstarter
Geen @ mogelijk ivm geen useraccount.

"Een ex-werknemer van Jagex, ontwikkelaar en uitgever van RuneScape, drong diverse Old School RuneScape-accounts binnen en plaatste in-game geld over. De waarde van het gestolen geld loopt mogelijk in de duizenden dollars."
Hij gaf de persoonlijke informatie (zoals NAW-gegevens) van de accounts door aan derden (een clan welke bekend staat om hun foul play) zodat deze spelers in die clan de accounts konden claimen als de zijne waarna die toegang kreeg alsof hij de rechtmatige eigenaar was. Zo bleef de moderator hierin dus buitenschot behalve bij het doorsluizen van de persoonlijke informatie. Dit maakt het verhaal ook wat complexer gezien het niet in-game geld is, maar ook persoonsgegevens(!) zeker met de GDPR kan dit nog wel een staartje hebben voor Jagex.

"Redditor en speler mazrim_lol claimt "
Hyperlink niet over het hele woord.

"Redditor en speler mazrim_lol claimt dat de ex-moderator twee maanden geleden 45 miljard coins bij hem heeft buitgemaakt, met een waarde van vijftigduizend dollar."
Claimde, claimt impliceert dat dit nog niet toegekend is, wat daarentegen juist wel gedaan is samen met andere incidenten waarvan spelers zich ook op Reddit gemeld hebben.

:)

VW ID.7 Tourer Pro S | 5670 Wp JA Solar - 14x405 33° op Zuid | Twente


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Hoi hoi, dit is de auteur. Deels verbeterd, maar heb je een link naar wat betreft het doorsluizen van persoonlijke informatie? Dan kan ik het zelf nog even nagaan :) .

[ Voor 12% gewijzigd door LFranxWind op 24-09-2018 16:49 ]