Verdwijnende shops/prijzen

Pagina: 1
Acties:

  • Sir Dancelot
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 05-06 12:02
Ik volg nu al een paar weken dit product:
https://tweakers.net/pricewatch/1167923/lg-29wk600-zwart.html
Het bewuste product kost bij de 'respectabele' shops al die tijd 249,- inc BTW en verzending.

Ongeveer 2 weken geleden dook de eerste shop met 4,5 ster plus er met één euro onder:
https://www.redable.nl/monitoren/monitoren/lg-29wk600-w-29-ultrawide-full-hd-led-flat-zwart-wit-computer-monitor-led-display

Maar deze shop verdween vorige week opeens uit de lijst met aanbieders van het product op Pricewatch, terwijl het product nog wel in die bewuste shop te krijgen is tegen die prijs én heel veel andere producten van die shop wel gewoon in de Pricewatch staan. Waarom is dit?

Vervolgens dook de volgende 4,5* shop er met 10 euro onder:
https://www.directsale.nl/computer-monitoren/102682-lg-29wk600-w-29-ips-mat-zwart-zilver-wit-flat-computer-monitor.html

Ook deze 'verdween', maar dan wél compleet met al zijn producten opeens uit de Pricewatch. Kan iemand me duidelijk maken waarom?

Alvast bedankt!

Whatever!


  • BartvanOranje
  • Registratie: Februari 2012
  • Niet online
Wij halen zelf nooit zomaar producten uit de Pricewatch. Producten worden namelijk automatisch toegevoegd aan de hand van een EAN en/of SKU. Soms verwijderen winkels een product zelf uit de Pricewatch. (om wat voor reden dan ook)

Het is lastig om te zeggen wat de exacte reden is. Het kan zelfs een foutje zijn, waardoor dit product niet meer meegenomen wordt, maar dat is iets voor de winkel. :)

“Do. Or do not. There is no try.”


  • Sir Dancelot
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 05-06 12:02
Ik vermoedde al zoiets, maar bedankt voor de bevestiging!

Whatever!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

BartvanOranje schreef op donderdag 20 september 2018 @ 13:15:
Wij halen zelf nooit zomaar producten uit de Pricewatch. Producten worden namelijk automatisch toegevoegd aan de hand van een EAN en/of SKU. Soms verwijderen winkels een product zelf uit de Pricewatch. (om wat voor reden dan ook)
Even voor de duidelijkheid. Bart heeft het hier over prijzen bij producten. Producten zelf kunnen niet door winkels verwijderd worden en we doen het zelf alleen bij uitzondering, bijvoorbeeld als blijkt dat een product dubbel in de database stond :)