Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers,

Ik ben aan het kijken voor een beeldscherm voor in mijn woonkamer die ik wil aanschaffen om te gamen (met een PC) en om een beetje tv en films te kijken maar die laatste twee zijn secundair aangezien ik dat niet zo vaak ga doen. 4K hoeft van mij niet persé aangezien dat toch niet veel wordt ondersteund en mijn pc dat toch niet kan handelen voor games, ik vind mooie kleuren en scherp beeld belangrijker. Hoe minder toeters en bellen er aan zitten hoe beter.

pricewatch: Philips 50PFT5503 Zwart

https://www.philips.nl/c-...-full-hd-led-tv/overzicht

Vreemd genoeg is er maar één aanbieder (Max ICT), maar Philips lijkt me wel een goed merk (toch?) en de prijs maakt hem wel het overwegen waard.
Jammer genoeg kan ik nergens terugvinden wat de responstijd en verversingssnelheid zijn. En hoe belangrijk zijn deze eigenlijk? Aangezien deze minimaal meestal rond de 8ms en 60Hz liggen.

Is er iemand die ervaring met dit scherm heeft of mij andersinds van advies kan voorzien.

Bij voorbaat dank.