Microkid schreef op zaterdag 15 september 2018 @ 13:44:
Ik zie het als volgt:
B2 heeft verzuimd te vermelden dat de switch al gebruikt was en niet in factory mode stond. Het is immers een best practice om iets dat je verkoopt weer in originele staat te zetten, zodat de koper er van uit mag gaan dat hij er gebruik van maken maken.
Guney heeft verzuimd te vragen in welke staat het product was en heeft het niet ter plekke geinspecteerd en komt pas na 2 weken met een klacht.
Ik laat daarom de review staan, ook omdat deze gewoon 3x5 sterren heeft.
De review mag van mij ook blijven staan, dat geef ik ook aan. Factory reset is inderdaad iets wat gedaan had kunnen worden en dat mag van mij ook bij de review staan. Daar mogen wat mij betreft zelfs sterren voor afgetrokken worden.
Maar er staan nu onwaarheden in de tekst. Met alle aangeleverde gegevens moet Guney de switch prima kunnen configureren, terwijl hij in de review aangeeft dat ik van niks wil weten en hij er niks meer mee kan. Als ik van niks wou weten had ik het bij het eerste bericht gehouden en gedacht 'Succes ermee', dus in tegenstelling tot wat Guney zegt neem ik wel mijn verantwoordelijkheid om hem te helpen. Termen als "gelockt", uitspraken als "weet heel goed dat hij fout zit maar hij vind geld zo te zien belangerijker dan een tevreden klant" vind ik dan ook niet op z'n plaats. Laat staan het gebruik van caps-lock, maar dat is niet aan mij.
Tevens gebruikt Guney mijn naam, dat vind ik ook niet prettig en zou ik graag veranderd willen zien worden in mijn username.
[
Voor 23% gewijzigd door
B2 op 15-09-2018 14:51
]