Vraag


Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

In het buitenland kocht ik de lenovo phab 2 - een dual Sim Phablet - supergroot en het meest briljante ding wat ik ooit gekocht heb.

Echter, in NL wordt ie niet verkocht. Ik wilde een hoesje. Coolblue had er een! Na levering bleek hettoch niet helemaal te passen want toen ik de phab uit Mn zak trok viel de telefoon face
Down op de grond. Krak scherm. :( bedankt cool Blue. Echt niet cool en ik voel me blue.

Mijn vraag is of er iemand is die aan de juiste spullen kan komen om het scherm te repareren want nu zit ik weer tegen zo’n lelijke dictatoriale iphone aan te kijken.

Hoop dat het lukt Guys. Andere suggesties zijn ook welkom

_/-\o_

Alle reacties


  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02:01

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@Verwijderd welkom op Tweakers.

Ik heb je titel even aangepast en je topic naar de juiste plek gezet.



Heb je al op eBay, Aliexpress en andere Chinese webshops gekeken of ze daar onderdelen voor je telefoon hebben?

  • Raznov
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 11-09 10:08
Aliexpress heeft ze, qua kosten zal je zo rond de 60 a 70 kwijt zijn, maar moet je hem wel zelf plaatsen (of laten plaatsen). Je kan natuurlijk ook even bij Lenovo zelf vragen, soms vallen prijzen nog best mee voor reparatie?

Strava & Untappd - Do not combine!