Toon posts:

mobo's op een insteekkaart....??

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb bij Viahardware een topic gezien van een (volgens mij) VLB insteekkaart waarop een dual mobo zit... Nu is mijn vraag:

Kun je zo dus 3 van deze kaarten op een oud 486 mobo steken ?? Meestal zitten daar 3 vlb sleuven op... Ik kan mij echter ook voorstellen dat dat mobo dat niet gaat trekken... of de voeding..?? (3 x 235 watt)..

Iemand een idee ?? Het lijkt mij nl. wel een leuke update voor mijn oude PCtje... 6 x CPU server... >:)

Verwijderd

:?

alles wat ik kan zeggen is hahaha

een goeie mop!

  • phaedrus
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-08 20:29
Waarschijnlijk heb je een CPU card gezien die gebruikt worden in industriele toepassingen. Die kaart prik je in een bord met alleen sloten, dus niet in een ander mobo.
Kijk bv. maar eens bij Advantech.
Hier heb je er een staan.

  • joostje
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 15:00
lijkt me ook aardig prijzig als 't mogelijk is :?

Verwijderd

Topicstarter
Maar als dat allemaal zo 'speciaal' is en waarschijnlijk ook duur, waarom koop je dan niet gewoon een normaal mobo ?? Ik kan mij voorstellen dat voor een 19" rack zoiets wel leuk is... 200 'computers' in een rack, maar voor thuis gebruik toch absoluut geen optie... toch ??