toetsenbord probleem acer v7-482pg

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timmert26
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 26-09 15:01
Ik heb een acer v7-482pg die regelmatig last heeft van het feit dat een aantal keyboard toetsen het niet doen. Het gaat om de u, i ,o de letters 2, 5,6,7,0. De ene keer doet alles het wel, de andere keer niet. Ook worden de o en i vaak dubbel aangeslagen en doet backspace het niet.

Het lijkt mij dus dat er allicht iets mis is met een connector, of dat het hele toetsenbord vervangen moet worden. Heeft er iemand ervaring met reparatie of iets dergelijks (het liefst in de buurt van Utrecht) aangezien ik gewoon echt niet zonder laptop kan!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 22:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Mogelijk kan je via https://tweakers.net/aanbod/ iemand zoeken in de buurt van Utrecht of een advertentie plaatsen dat je iemand zoekt in de buurt van Utrecht? Aangezien het geen kleine stad is, neem ik aan dat er in het centrum ook een redelijke computerzaak zit waar je allicht even kan binnenlopen en een offerte aanvragen voor het repareren?

Grappig; als het de ene keer wel doet en de andere keer niet; hoe vaak ik wel niet heb gezien dat er "iets" tussen de keys zat zoals een broodkruimel, stofjes, haren, whatever. Heb je al een spuitbusje met perslucht erop gezet om even te kijken of er niet gewoon "grub" tussen zit?

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timmert26
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 26-09 15:01
Het zijn eiland toetsen, dus er kan niet heel makkelijk rotzooi tussenkomen. Ik heb er inderdaad al wel een flinke dosis lucht onder geblazen, heeft helaas niet mogen baten.