Vraag


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb nieuwe micro USB kabels nodig. Standaardlengtes van ca. een meter.

Na een berg troep van de Action ben ik op zoek naar iets beters.

Iemand een suggestie die ik bestellen kan en zaterdag nog in huis kan krijgen?

Bedankt alvast.

Alle reacties


  • FreakNL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19:42

FreakNL

Well do ya punk?


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • TommyboyNL
  • Registratie: Januari 2006
  • Niet online
Blitzwolf kabels kopen bij www.banggood.com. Robuuste topkwaliteit voor een nette prijs.

  • FoxLenny
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 10:01
Zelf haal ik altijd kabels/opladers/etc bij Aliexpress, maar dan wel van de goede merken. Zoals hierboven gezegd Blitzwolf, maar ben ook tevreden over Anker, Orico en Ugreen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 15:47

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@EnGee dit betreft aankoopadvies en hoort dus eigenlijk in Aankoopadvies Tablets en Telefoons. Echter voldoet je topic niet aan de wensen/eisen die bij zo'n soort topic hoort. Zo is het belangrijk om een duidelijke openingspost te maken en zelf eerst wat eigen onderzoek te doen.

Je kan even kijken bij DodgeReviews. Dat is de absolute kabelkoning op Tweakers. Hij test enorm veel kabels op allerlei eisen en eigenschappen en daar moet toch een kabeltje voor je tussen zitten lijkt me en zo niet, heb je ook genoeg aan de tips hierboven.

Mocht je nog specifieke vragen hebben of ergens tussen twijfelen, open dan gerust even een nieuw topic. Op deze komt in ieder geval een slotje.

Dit topic is gesloten.