Mijn headset, Gembird MHS-U-001, werkt niet in mijn nieuwe laptop (Acer Aspire 7 A715-72G-56BC), maar wel in mijn oude laptop, een Samsung ik weet het merk niet precies. De headset staat wel onder mijn audio apparaten, ontvangt ook geluid, maar toch hoor ik het niet. Ik heb al geprobeerd om de drivers van mijn headset te updaten maar dat werkt ook niet. Kan iemand mij helpen?
Vraag
Alle reacties
Heb je 'm wel geselecteerd als output device in de geluidsconfiguratie? Dus specifiek aangeven dat de headset je outputdevice moet zijn?
HENG HENG
Ja, dit heb ik gedaanSpacecowboy schreef op woensdag 15 augustus 2018 @ 18:06:
Heb je 'm wel geselecteerd als output device in de geluidsconfiguratie? Dus specifiek aangeven dat de headset je outputdevice moet zijn?
En heb je een ander headset geprobeerd bij je Acer laptop? Uiteraard eentje met dezelfde aansluiting.
Als je eens in je configuratie terugswitched naar de interne speaker, even music afspeelt, en dan terugswitcht naar je headset, krijg je dan een melding (in eventlog bijvoorbeeld?)
HENG HENG
Wat krijg je als je googled op het specifieke headset type + het specifieke laptoptype?
HENG HENG
Niks speciaals, ik zie wel dat als ik mijn headset probeer te testen hij automatisch op 48000 hz staat maar zo hoog komt mijn headset niet, maar ik kan dat ook niet veranderen
Pagina: 1