ik heb net een delock 5.1 hdmi optisch gekocht en ik gebruik hem om het hdmi signaal uit mijn pc naar mijn analoge receiver te sturen via optisch. dit werkt met 2ch maar niet met 5.1.
schakelbaar tussen stereo (2-kanaals) en surround (5.1 kanaals)
Device wel op 5.1 ingesteld? En stuur je wel 5.1 uit en in welk formaat? Iets als LPCM 5.1 kan niet over optisch, dat is maximaal 2.0. DTS en DD 5.1 kan wel.
Verder is de vraag-template er niet voor niets. Deze is er niet om te verwijderen en compleet te negeren.
[
Voor 48% gewijzigd door
FeaR op 09-08-2018 14:15
]
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.
Dit blijft te summier, je reageert niet op wedervragen die worden gesteld. Op GoT verwachten we eigen inzet en dat mis ik nog steeds. We zijn er niet om jouw probleem volledig op te lossen. In mijn eerste post stel ik vragen en hint op de TS. Met beide wordt niets gedaan. Ik stel voor dat je het topic nogmaals opent en dan wel de template gebruikt en invult.
[
Voor 11% gewijzigd door
FeaR op 09-08-2018 14:51
]
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.