Dat is erg jammer en een gemiste kans naar mijn mening.
Ik zag dat je met de nieuwste versterkers, de Xx4xxH en Xx5xxH series ook HEOS ondersteuning hebt.
Je kan vervolgens (niet in de versterker) maar via de Andoird Heos App aangeven dat de betreffende (2) Heos speakers mee moeten doen met het geluid van de TV, echter zullen ze dan vermoedelijk gewoon stereo geluid afspelen.
Wel kan je die speakers dan vervolgens weer configureren als DTS: X speakers.. waardoor ze mee doen in je DTS X setup, maar ik weet niet of dat effect ongeveer hetzelfde zal zijn als wanneer ze hun eigen kanaal zouden afspelen in een 5.1 setup.
Ik denk het niet, omdat je simpelweg niet de positie van de betreffende speaker kan aangeven, en ze zullen vast ook niet meedoen bij het afstellen van de setup via Audyssey
The Eagle schreef op zaterdag 28 juli 2018 @ 20:58:
^^^ dat idd. Er zijn ook merken die losse draadloze speakers voeren. Echter dat levert altijd vertraging in het signaal op. En het is de vraag of een receiver dat met Audissey / MCACC techneiek kan compenseren.
Waarom wil je draadloos? Dan heb je per speaker toch nog een stopcontact nodig, dus alsnog een stuk draad en/of verlengsnoer. Als je nu al goed spul hebt staan, zou ik eerder investeren in het mooi wegwerken van speakerkabel.
De reden is dat ik geen speaker kabels over de vloer wil.
In mijn huidige woning heb ik voor mijn sataliet speakers ook sleuven gemaakt in mijn betonmuur en vloer om de kabels onzichtbaar naar mijn versterker te brengen.
In mijn nieuwe woning ga in die (beton)muur mijn stopcontacten verplaatsten naar beneden, dus ik frees dan direct een sleuf naar boven toe om daar stroom aan te leggen.
Ik kan daar alleen helaas niet door de vloer frezen ivm vloerverwarming en plavuizen die ik graag heel hou.. Naar mijn kruipruimte boren lukt helaas niet omdat ik onder dat deel van de woning geen kruipruimte heb.