Oordopjes gekocht bij banggood, zending incompleet

Pagina: 1
Acties:
  • 274 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hoi1234
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 28-10-2024
Ik heb op 4 juni oordopjes besteld op banggood. Deze zijn eind juni geleverd, maar ik was niet thuis, dus heb ik ze later op een postNL ophaalpunt opgehaald.

Een week later kwam ik erachter dat de oordopjes ontbraken. De ear-plugs (zo heten die dingen die je in je oor doet toch?) zaten wel in het doosje. Ik kwam er zo laat achter, omdat ik ondertussen al oordopjes had en ik ze wou doorverkopen aan een vriend van mij. Ik heb de verpakking dus dicht gelaten, zodat hij er zeker van kon zijn dat ik ze niet gebruikt heb.

Vervolgens contact opgenomen met banggood. Zij moeten een overzicht hebben van postNL. postNL wil dit echter niet afgeven. PostNL kon wel een onderzoek starten. Nu ben ik gebeld dat ze een ticket aan kunnen maken, zodat de verzender (banggood dus) het verder kunnen oppakken. Daar heb ik een adres voor nodig dat ik niet kan vinden. Heb banggood trouwens al wel gemaild, maar verwacht er maar weinig van.

Ondertussen heb ik nog steeds geen bruikbare oordopjes, maar ben ik wel 6,42 kwijt. Is niet veel, maar zou het wel graag terug hebben. Iemand tips? Heb helaas geen paypal gebruikt, omdat ik te lui was om een account aan te maken en weer geld te storten. (had ik dit maar wel gedaan, dan had ik het geld allang terug gehad)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Perkouw
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 22-09 18:48

Perkouw

Moderator General Chat
Zonder meer eigen inzet zie ik hier weinig discussiewaarde in. Zoek wat rond op GoT en kijk wat je kan vinden voor tips. Een tip van mijn kant; denk eens goed na over je eigen houding in het geheel en hoe reëel het nog is, ook met zo'n bedrag, om überhaupt wat te verwachten. :) Vervelend, ja. Maar volgende keer pak je het anders aan en zorg je dat het niet meer gebeurt? :)

Dit topic is gesloten.