Ik heb vanmiddag een ASUS Vivobook R417BA-FA107T gekocht voor mijn studie die start in september. Toen ik de laptop thuis aanzette kreeg ik een goed helder scherm met het Asus logo e.d. Hierna is het scherm echter meteen zwart gesprongen en ik kwam er toen achter dat mijn scherm automatisch op een enorm lage helderheid komt te staan wanneer de laptop niet is aangesloten op netstroom. Deze helderheid is zo laag dat er eigenlijk niks meer te zien is, voor de rest blijft alles prima werken. Ik kon het probleem niet verhelpen en ben dus teruggegaan naar de winkel en heb toen een nieuwe meegekregen. Deze blijkt alleen precies hetzelfde probleem te hebben waardoor ik denk dat het probleem bij de instellingen ligt. Ik heb in het energiebeheer gekeken, maar de schermhelderheid staat bij zowel netstroom als de batterij op het maximum en wat ik ook verander hieraan, er gebeurt niks.
Ik heb ook nog geen programma’s gedownload of verwijderd of iets dergelijks. Ik hoop dat iemand mijn probleem weet te verhelpen want ik weet het niet meer.
Ik heb ook nog geen programma’s gedownload of verwijderd of iets dergelijks. Ik hoop dat iemand mijn probleem weet te verhelpen want ik weet het niet meer.