Op dinsdag 17 juli 2001 01:01 schreef woutf het volgende:
Hmm, ik weet niet hoe de progkwaliteiten van jullie bedrijf is maar als je het op grafisch vlak zo kan maken als tony hawk (is ie weer

) op de GBA zou het wel vet zijn.
Moet kunnen, hoewel ik Tony Hawk 2 wel érg mooi vind. Onze grafici kunnen ook wel aardig wat. Eenzelfde engine schrijven is no problem.
Ik zou persoonlijk voor een inline game gaan, en dit zou er in moeten zitten, kweenie wat dat 32 bit monster allemaal kan dus misschien is niet alles even goed uitvoerbaar.
-3d gfx, of semi 3d, zoals bij tony hawk (jaja) dus
Het is mijn bedoeling eenzelfde soort isometrische omgeving te creeën als THPS2, alleen geen realtime figuurtje, dit omdat:
1) pre-rendered geeft meer detail (mooiere sprites)
2) de real-time Tony Hawk in THPS2 kost erg veel CPU tijd
3) je wordt erg beperkt in hoeveel andere objecten je op het scherm wilt.
-goeie muziek, bij inline en normaal skaten hoort gewoon een bepaalde muzieksoort
Ik denk dat ik weet wat voor muziek je bedoelt, en dat zal ik zeker in gedachten houden...goeie suggestie

-interactive omgeving, dus overal op kunnen grinden, vuilnisbakken omver kunnen skaten, etc..
Nog zo'n goeie suggestie, lekker de omgeving reorganiseren is ALTIJD leuk

-money systeem, ik weet niet of er veel dingen te koop zijn qua accesoires, maar misschien dat je je skills kan opkrikken met geld
Je skills "kopen" kan ik me even geen logische gedachtengang bij voorstellen...maar accesories kunnen kopen schijnt iedereen leuk te vinden, dus die houden we erin.
-veel, veel tricks. Misschien wat moeilijk met de gba knopjes, maar je hebt 4 knoppen dus als je nou knop+richting combos maakt kom je een heel end.
De besturing is inderdaad het moeilijkst om met véél tricks simpel te houden. Maar dan moeten we voor 1 keer maar creatief zijn

Ik zal eens gaan rekenen hoeveel we er in zeg 5MB kunnen proppen qua animaties.
maar hoe zit dat met dat bedrijf van jullie, die powerranger game en die waterski game, volgens IGN zijn die van Vicarious Visions, welke ook tony hawk 2 (is ie weer ) voor de GBA gemaakt heeft
ikke niet snap
Een logische vraag die ik wel vaker hoor. Dat zit zo: Neem het "waterski spel" dat je noemt "Seadoo Hydrocross" (het zijn Jetski's hoor). Dat spel wordt uitgegeven door Vatical Entertainment Inc. Vatical wil dus een jetski hebben op de GBC en gaat een ontwikkelaar zoeken, dan komen ze bij Vicarious Visions terecht, die nemen de opdracht aan en komen dan tot de ontdekking dat hun teams al bezig zijn. Dan zoekt VV dus een goed development team om de opdracht te outsourcen, en komen ze bij ons.
Het feit dat onze naam (nauwelijks) ooit wordt genoemd stoort me dan wel, maar in deze gevallen is het vaak: geld is geld. Ik heb IGN ook al meerdere malen aangeschreven maar die dophoofden antwoorden niet hard. Magoe, ism met Vicarious Visions hebben we een stuk op 8 spellen gemaakt denk ik, waaronder Seadoo, Pro Darts, Rescue Heroes, kelly's Clubhouse en nu dan Powerrangers op de GBA. Het spel waar ik hier om vraag is trouwens NIET voor VV.
R./