Heb je al legale aanbieders gevonden dan ?
Want het grootste deel wat je tegenkomt, zijn vage streamers, waar je met lite/bitcoin mag betalen.
Ik ben bang dat er geen "alles in één" aanbieders zijn, die dit legaal aanbieden.
Voor het grootste deel, omdat de genoemde bedrijven vooral op contractbasis doorgifte toestaan ( dus kom je terug bij KPN, Ziggo en hun onder-aanbieders )
Al helemaal als je het in het hele huis, op meerdere apparaten tegelijk wilt kunnen kijken.
Ben je alleen, of hoogstens met twee, en ben je beiden bereid om 'handelingen' te doen om iets te kunnen kijken, kan je aardig op weg met een KPN internet only.
Maar zodra je iemand in huis hebt, die het al 'lastig' vindt om de chromecast aan te sturen, mijn wederhelft is er zo één, tegenwoordig Netflix op de PC - maar dat is eigenlijk al te vervelend.
Dan gaat dat een paar weken prima, maar daarna is het elke keer gezucht en gesteun ... is dat die paar euro waard ?
In Nederland is er géén echte cablecutters vervanging ( iig niet één die het goedkoper maakt )
In de VS kan je inderdaad voor veel kanalen zelf kiezen in een online vorm, NL ( Europa ) is daar te klein, en te verspreid in taal/wetgeving voor
[
Voor 24% gewijzigd door
FreshMaker op 17-05-2018 11:45
]