iPhone 6s Plus display op 6s mainboard

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Goedenmorgen,

Ik las laatst op een website dat sommige iPad 2017 onderdelen werken op de iPad air zoals het scherm.
https://ifixit.org/blog/8977/2017-ipad-parts-compatibile/

Nou vroeg ik mij af als het ook (theoretisch) mogelijk is om het iPhone 6s Plus scherm te gebruiken op het iPhone 6s mainboard.

Nu vragen jullie je af waarom ik dit zou willen doen. Nou ik zou graag mijn iPhone 6s onderdelen in een iPhone 6s Plus behuizing willen bouwen en daar hoord natuurlijk ook een groter scherm bij.

Stel het werkt en je krijgt beeld, dan kan ik denk ik via wat jailbreak tweaks de settings wel wat aanpassen.

Ik ben benieuwd als jullie mij kunnen helpen.
Als dit niet werk sta ik open voor andere mogelijkheden.

Alvast bedankt.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rb0wag
  • Registratie: Mei 2017
  • Laatst online: 11-09 21:00
Ga dat maar niet proberen want ondanks dat de connectors wel passen gaat er bij aanzetten rook uit je toestel komen.
En hoe ik dat weet? Ik heb dat zelf al eens gedaan en meteen bij aanzetten poef dit was dan wel andersom dus een 6s scherm op een 6s plus.