Toon posts:

Lag tijdens het gamen

Pagina: 1
Acties:
  • 336 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik hoor mijn Pc gewoon een normaal geluid maken wanneer ik bijv. YouTube kijk of op google zit ofzo maar als ik dan gamen (fortnite) maakt mijn pc bijna geen geluid en kan ik niet eens op low setting spelen terwijl ik elk spel bijv: gta rocket leuge ark survival op epic kon spelen maar nou lagg ik bij elk

...

[ Voor 93% gewijzigd door Verwijderd op 20-04-2018 08:11 ]

Alle reacties


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Aschtra
  • Registratie: Juni 2012
  • Laatst online: 08:55
En waarom post je dit bij opslagtechnologie ook alweer?
tevens:


Relevante software en hardware die ik gebruik
...

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...

Vul die eerst maar in.

uitgebreid.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheDudez
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 08-10 15:58

TheDudez

Usenet stofzuiger!

Iets met je video kaart denk ik.

Usenet handleidingen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 27-09 22:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Het zou ook helpen als je beschrijft hoe lang dit al is. Als het ineens sinds vorige week is, moet je misschien eens op je achterhoofd krabbelen of/welke zaken er zijn geupdate zoals je drivers, je OS maar ook of je misschien een kabel hebt veranderd of dat je iets met powermanagement hebt gedaan.

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Renault
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 08-10 18:13
We kunnen hier volgens mij niets mee in dit forum, al was het maar omdat de complete topicstart ontbreekt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 234FaTaLiTy
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 29-09 09:55
Shit, ik ben mijn glazen bol kwijt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jef61
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 09:40
ff afspraak maken bij de dokter?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 07:48

br00ky

Moderator Harde Waren
@Verwijderd, welkom op Tweakers. Graag aandacht voor Het algemeen beleid #quickstart. Zo kunnen we namelijk erg weinig met je vraag.

Je krijgt bij het openen een template te zien die er niet voor niets is. Deze geeft namelijk handvatten voor het opmaken van een goede topicstart. Hier mist een duidelijke vraag (wat is lag volgens jou?), uit welke onderdelen bestaat je setup en welke stappen heb je zelf ondernomen om tot een oplossing te komen?

PRobeer het dus nog eens op nieuw. Dit topic gaat dicht in verband met alle bovenstaande punten. Let er dan ook op waar je je topic plaatst. Opslagtechnologie is voor problemen met hardeschijven, SSD's etc. Hier lijkt eerder je processor of videokaart het probleem!

[ Voor 12% gewijzigd door br00ky op 20-04-2018 16:23 ]

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.