Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Obviously
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 14-01 13:12
Dag mede-tweakers,

Ik heb een Sony Xperia Z5, niet geroot, Android versie 7.1.1 met een SD kaart van 64GB.
Gisteren is mijn Spotify app er weer in geslaagd zijn offline nummers niet meer te herkennen (20gig aan data!). Deze data stond op mijn SD kaart. Ik heb alle cache en data vanuit Spotify gewist, Spotify opnieuw geinstalleerd en mijn lijsten opnieuw gedownload.

Tijdens het downloaden kreeg ik de melding dat mijn interne geheugen op is. Als ik dan in mijn instellingen kijk, zie ik dat Android aangeeft dat 31,5GB van de 32 in gebruik is.

Alle apps met veel opslagruimte in gebruik hebben het grootste deel op de externe SD kaart staan (Tom Tom, Spotify,...).

Vervolgens heb ik mijn Android cache gewist (was 2GB) en mijn downlaod van Spotify verder gezet. Binnen de korste keren kreeg ik terug de melding dat al het intern geheugen is opgebruikt. Als ik dan in mijn instellingen van Spotify zie, dan zie ik dat er enkel data is bijgekomen op de externe SD-kaart??

Ik heb met treesize een inventaris gemaakt van mijn interne geheugen en die zegt dat slecht 11GB (?!) in gebruik is. Dit is dus tegenstrijdig met wat Android aangeeft.

Het lijkt me dus dat Android het interne geheugen verkeerd berekent/gefragmenteerd moet worden.

Heeft iemand tips wat ik het beste kan doen?

Indien meer info vereist, shoot!

Thanks.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delib1t
  • Registratie: Februari 2018
  • Laatst online: 27-01-2024
*knip*. Het kapen van topics is niet toegestaan, maak even een nieuw topic aan.

[ Voor 83% gewijzigd door rens-br op 04-04-2018 14:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:45

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@Obviously gezien je Spotify data niet meer herkend werd, lijkt mij het haast dat de SD kaart op zijn retour is. Is dit een recent kaartje of een al wat ouder kaartje?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GtrCraft
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 15:32
Dat klinkt alsof de spotify data op je interne geheugen wordt neergezet en niet je sd kaart (Omdat je interne geheugen 32 gb is en je sd 64 gb). Wat geeft spotify zelf aan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Obviously
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 14-01 13:12
Inderdaad, na wat verder onderzoek ben ik er achter gekomen dat Spotify z'n data toch neerzet op mijn intern geheugen, hoewel Android aangeeft dat het op mijn SD staat.
Ik heb alle trucs al toegepast - cache wissen, herstarten, Spotify uitschakelen (verwijderen gaat niet omdat het een "standaard" app op mijn Xperia is), extra schrijfrechten geven, ... En toch blijft Spotify het op mijn intern geheugen schrijven. Ik krijg er horens van.
De SD kaart waarvan sprake: https://www.amazon.de/dp/...e_386171_38075861_TE_item