Toon posts:

cd tracks naar mp3

Pagina: 1
Acties:
  • 88 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Is het mogelijk om tracks van cd's om te zetten naar mp3 formaat of naar iets dergelijks? En zo ja waar kan ik zo'n programmaatje downen??

  • DoDo
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:32
Ik weet niet waar je het kan downloaden maar je kan wel speciale software (een pakket) kopen en daar zit met een een PreAmp in (daarmee kun je een platen of cdspeler aan je computer zetten) Het beste pakket wat je kan kopen is denk ik Steinberg Clean Plus die kost iets van F75 als hij niet verouderd is

Verwijderd

Audio-grabber, te downloaden bij Download.com

Samen met de Lame-codec kun je je eigen CD-tjes rippen met max bitrate van 312 KBps geloof ik.....

P.S. Audiograbber is een trial-versie en je kunt niet alle tracks omzetten. Daarvoor moet je hem even registreren (en dus betalen)

  • Pindkaas
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 01-11-2025

Pindkaas

Smeert smeuïg tot...

ja dit is mogelijk alleen er zijn zoveel progjes voor ( xing dac) ik gebruik zelf windac http://www.windac.de

je moet wel effe een mp3 codec downen zodat hij hem ook in mp3 kan veranderen

dus rippen met windac en als je mp3 codec hebt zoals een van fraunhofer dan komt alles ok!!

succes

"Luie mensen worden ook moe!"


Verwijderd

Audio Catalyst !!

www.xingtech.com

Zeer goed en snel !

Verwijderd

Gewoon met audiograbber, cdex (gratis, http://surf.to/cdex) of een andere ripper. Kijk eens op http://www.dailymp3.com/ daar staan rippers genoeg vermeld.

Kopieer vervolgens <url=http://www.hot.ee/smpman/mp3/Lame389_dll.zip>de inhoud van dit bestandje</url> even in de directory waar je de ripper hebt geinstalleerd en je hebt de nieuwste Lame MP3 Codec (waar je snel de beste kwaliteit mp3s mee kunt maken, beter dan fraunhofer en gratis). Kies in je ripper "Lame" als codec, en gebruik een leuke bitrate (192) oid.

Gebruik van Audiocatalyst kan ik afraden, deze gebruikt de Xing encoder. Deze is alleen snel, maar levert een beroerde kwaliteit mp3s.

Verwijderd

Gewoon met audiograbber, cdex (gratis, http://surf.to/cdex) of een andere ripper. Kijk eens op http://www.dailymp3.com/ daar staan rippers genoeg vermeld.

Kopieer vervolgens de inhoud van dit bestandje even in de directory waar je de ripper hebt geinstalleerd en je hebt de nieuwste Lame MP3 Codec (waar je snel de beste kwaliteit mp3s mee kunt maken, beter dan fraunhofer en gratis). Kies in je ripper "Lame" als codec, en gebruik een leuke bitrate (192) oid.

Gebruik van Audiocatalyst kan ik afraden, deze gebruikt de Xing encoder. Deze is alleen snel, maar levert een beroerde kwaliteit mp3s.

  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22:40

JvS

Ik heb hem zelf ook

Dit staat gewoon in de audio FAQ.

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.