Via facebook live streamen digitaal mixen zonder boxen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LucW2
  • Registratie: Januari 2017
  • Laatst online: 04-07 16:17
Een terugkerende vraag die ik vaak krijg, of ik online live kan mixen via facebook live.
Alleen ik weet niet hoe ik dat moet doen zonder boxen. Als ik over de boxen doe krijg ik geheid stront met de buren, de muurtjes uit de 30-er jaren huizen zijn enkel steens dun en gehorig.

Ik mix digitaal met MixMeister Fusion (lijkt op Tracktor of Ableton Live). (zie foto laptop)
Heb een Trust HD webcam.
Daarnaast heb ik een Behringer VMX1000USB mixer waar het geluid van de PC en andere bronnen (mijn CDJ's etc) samen komen.
Heb een ASIO4all en een Native Audio 2 DJ splitter, )die je zowiezo nodig heb om live te mixen als ik dit via mijn laptop doe in een club of cafe, ) zie foto, rechtse kastje

Mijn vraag is, hoe krijg ik het geluid weer terug digitaal, of moet ik de laptop (Toshiba C670-17C) daarbij gebruiken voor inkomend geluid, die heeft alleen 1 uitgang voor koptelefoon en 1 ingang voor een microphone.

Iemand ervaring hier mee?

foto is, hoe ik in een club mix, maar dan gaat het geluid via de boxen.
Afbeeldingslocatie: http://www.urdance4u.com/images/MixMeister-Toshiba_C670-17C-update-sept-2011-03.jpg

Ben geen specs-nerd, maar praktisch ingesteld.