Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Beste, na het internet afgeschuimd te hebben en niet de nodige info terug gevonden te hebben zie ik me genoodzaakt om deze vraag te stellen via dit forum, daar ik nergens iets terug vindt in verband met of de gelopen files kunnen geëxporteerd worden naar een leesbare file op de laptop, bijvoorbeeld een gpx file bij het toestel Fenix 5 ?
Een andere vraag die ik me stel is of de Fenix 5X echt een meerwaarde levert met de bijgeleverde kaarten ?

Dank u wel,

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hathi
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 22:59
Als je het toestel koppelt met Garmin Connect dan worden je activiteiten automatisch gesynchroniseerd en zijn dus te bekijken in Garmin Connect (via de app of via de website). Hier heb je ook de mogelijkheid om een GPX (of TCX of FIT) bestand van die activiteit te downloaden. Het toestel zelf gebruikt FIT bestanden voor het opslaan van de gegevens. Dus die kan je altijd uitlezen, zelfs zonder Garmin Connect te gebruiken. Dit geldt overigens voor elk Garmin horloge.

Of de kaarten van de 5X meerwaarde bieden is aan jezelf natuurlijk. Wil je echt navigeren met het toestel met TBT aanwijzingen dan schijnt dat wel goed te werken. Als het volgen van een broodkruimelspoor voldoende voor je is, dan kan dat ook met de "gewone" Fenix 5. Overigens kan je op de 5X zelf ook eigen kaartmateriaal (of bijvoorbeeld OSM kaarten) zetten. Je zit dus niet per se vast aan de meegeleverde kaarten.