Tot hier klopt het, daarna doe je een Rian van Rijbroekje.

zelfs bij een Corsair AXi zijn desbetreffe rails niet al te krachtig, simpelweg omdat het al jaren niet meer nodig is.
Elke Corsair AXi is prima geschikt, mits de 24 pins bestaat uit een 20+4 pins ATX stekker. De 3,3V en 5V zijn namelik meer dan krachtig genoeg voor een PC zoals bovenstaande en je hebt een voeding met DC-DC nodig zoals bijvoorbeeld de Corsair AXi. Zoals je zelf al aangeeft is de PC één die voornamelijk van de 3,3V en 5V gebruik maakt en niet van de 12V zoals de huidige voedingen. Als je dan gebruik gaat maken van een voeding met groep regulatie waarbij de 5V en 12V niet onafhankelijk van elkaar gereguleerd kunnen worden zal de 5V bij zo'n PC heel veel inzakken en juist de 12V veel te hoog worden.
Simpelste oplossing is een Fortron FSP300/350/400:
Je noemt hier nu geen types maar alleen 300, 350 of 400W voeding van FSP, dan heb je het dus over iets van honderd verschillende types. Waarbij het overgrote deel niet zal voldoen.
A) Degelijk, o.a met PFC
Degelijk ligt er maar net aan welke het is. En PFC is vooral interessant voor de netbeheerder.

Spotgoedkoop
Ligt er dus weer aan welke je pakt.
C) Genoeg power op 3.3 en +5V
Dat is bij elke normale fatsoenlijk werkende ATX voeding eigenlijk wel het geval.
D) Stil, 120mm fan
Misschien, is ook maar net welke je pakt dus.
Goedkope, moderne units zoals Corsair VS zou ik niet gebruiken voor zo'n build.
Ik heb zo het idee dat je doelt op FSP voedingen van vergelijkbare kwaliteit als de Corsair VS. Dus waarom zou de ene wel geschikt zijn en de andere niet dan?
Als je de top van toen wilt, neem een oude Tagan of Enermax, die waren extreem krachtig op de 3.3 en 5V maar let op dat het geen stofnest met bolle elco's is.
Tagan was niet top. Het grootste deel was kwalitatief flop, doordat ze ToPower voedingen waren met slechte elco's in een hete voeding. Dat is een slechte combinatie.
@
JointCh1L
Iets als:
pricewatch: Xilence Performance A+ 430 watt
pricewatch: Riotoro Builder Edition 500W
pricewatch: FSP Hexa 85+ 350W
pricewatch: Corsair CX450
zou moeten voldoen. Moet je alleen zelf wel even controleren als deze voedingen een 20+4 pins ATX stekker hebben en geen vaste 24 pins. En dat ze de juiste aansluitingen hebben wat betreft molex en floppy.
Kijk daarnaast ook even als je niet -5V nodig hebt voor je moederbord, dat is niet iets wat moderne voedingen hebben.